Kasko ve Trafik Sigortası Devretme

Araçtan Araca Kasko Devri


Eğer kasko sigortası bulunan aracınızı satmışsanız ve yeni bir araç alacaksanız, kasko poliçenizin vadesi de henüz dolmamışsa, bu kaskoyu yeni aracınıza aktarabilirsiniz. Bunun için sigortacınızı arayarak fiyat farkı hakkında bilgi almanız gerekir. Ayrıca kasko yaptırmak için ruhsatı üzerinize aldırmanıza gerek yok. Noter satış belgesi ile aracın yasal sahibi olacağınızdan kasko sigortanızı da yaptırabilirsiniz. Ruhsat yalnızca aracın sizin adınıza Trafik Şubesi’ne kaydolunması için gereklidir. Elbette ruhsat çıkarabilmek için zorunlu trafik sigortası yaptırmanız gerekmektedir.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Trafik Sigortası


 
Zorunlu trafik sigortası için durum biraz farklı ama sonuç itibarıyle trafik sigortası için de devir mümkün değil. Aracın mevcut trafik sigortası, satış işleminden sonra 10 gün kullanılabilir. Bu 10 gün içinde kendi adınıza bir trafik sigortası poliçesi düzenletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde ruhsat başvurusu yapamazsınız.

İnternetten Teklif Alın!

2 dakikada 20 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.


 
Kasko sigortası ve trafik sigortası için farklı sigorta şirketleri tarafından verilen fiyat tekliflerini görmek için 3 dakikanızı ayırarak sigorta sorgulama yapın. Kasko hesaplama aracımızı kullanarak size en uygun sigorta fiyatları hakkında bilgi alın. Kasko sigortası ve trafik sigortası yaptırmak için sigortam.net internet sitesi veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden yardım alın, sigorta uzmanlarımız sigorta poliçelerinizi hazırlayıp ücretsiz adresinize göndersin.

Online Kasko Sorgulama


En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %50'ye varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00


Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!


Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Müşteri Yorumları