444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Kasko ve Trafik Sigortasında 2015’in Son Fırsatını Kaçırmayın!

Her yıl olduğu gibi, 2016’ya da zamlarla birlikte “merhaba” diyeceğiz.  Zamlardan etkilenmemek isteyen araç sahiplerinin ise kasko ve trafik sigortası poliçelerini yeni yıla girmeden yaptırmaları büyük önem taşıyor.

Kasko ve trafik sigortası poliçelerinde en iyi fiyat garantisi ile %45’e varan fiyat avantajı sağlayan Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net, 2015’e müşterilerine sunduğu kaçırılmayacak fırsatlarla veda ediyor.      

Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!

En İyi Fiyat Garantisi ile Daha Fazla Ödemeyin

Sigortam.net olarak , en iyi fiyat garantisi ile poliçesini uygun fiyata yaptırmak isteyen araç sahiplerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz.

Sigortam.net ile oturduğunuz yerden 20 farklı sigorta şirketinin size özel tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Kasko ya da trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net’ten kolayca yaptırın, poliçenize en iyi fiyat garantisi ile sahip olmanın keyfini çıkartın.

Üstelik en iyi fiyat garantisinde kendimize o kadar güveniyoruz ki, aynı teminatlara sahip, aynı sigorta şirketinden daha uygun fiyatlı bir poliçe bulmanız halinde, aradaki ücret farkını iade ettiğimiz gibi, ağzımızın tadı bozulmasın diye 1 kutu da lokum gönderiyoruz. En iyi fiyat garantisi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

%45’e Varan Fiyat Avantajı Sağlayın

İhtiyacınız olan poliçe için uygun fiyat araştırması yapmaya zamanınız yok mu? Bunun için vaktinizi boşuna harcamaya zaten gerek de yok. Hemen Sigortam.net’ten dakikalar içerisinde teklif alın, size Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini sunalım, siz de kendiniz için en uygun poliçeye sahip olun, böylelikle poliçenizde %45’e varan fiyat avantajını kolayca yakalayın.

Küçük Ev Aletlerini %50 İndirimle Alın

Aralık ayı sonuna kadar Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası poliçesi alanlara Homend’den %50 indirim anında hediye. Siz de hemen poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın hem en iyi fiyat garantisinden yararlanın, hem de ihtiyacınız olan küçük ev aletlerini %50 indirimle alın. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Miles and Smiles Üyesi Yeni Yıl Bitmeden Kaskonu Yenile!

Sigortam.net’in müşterilerine olan sürprizleri bununla da sınırlı kalmıyor. Yeni yıla girmeden kasko poliçesini Sigortam.net’ten yaptıran Miles and Smiles üyeleri tam 2000 Mil kazanıyor!

31 Aralık 2015 tarihine kadar kaskosunu Sigortam.net’ten yaptıran Miles and Smiles üyeleri, hem en iyi fiyat garantisi avantajından yararlanarak, %45’e varan fiyat avantajı sağlayacak, hem de yüzlerce anlaşmalı noktada kullanabilecekleri 2000 Mil kazanacaklar. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

2.5 Milyon Kişi Yanılıyor Olamaz

Siz de 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi, kasko veya trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın hem en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanaklarından yararlanın, hem de Sigortam.net’in avantajlı dünyasının diğer süprizlerini yakalayın. Hemen ister online olarak kasko teklifi ya da trafik sigortası teklifi alın, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın. 


Benzer İçerikler

3 Dakikada Sigorta Sorgulama Sigortam.net’te!

Sigorta sorgulama, sigorta şirketlerinin aynı türdeki alternatif ürünleri arasında fiyat – sigorta primi, ödeme koşulları, risk kapsamı – teminat gibi özellikleri karşılaştırma imkanı sunan bir hizmettir.. Sigorta sorgulama ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun sigorta poliçesine ulaşırsınız. Sigortam.net'in sunduğu araç kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası branşlarındaki sigorta sorgulama hizmeti ile 20 sigorta şirketine ait sigorta tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarınıza özel, en uygun fiyatlı poliçeyi alabilirsiniz. Sigorta Sorgulamanın Sigortam.net ile Farkı Ne? Sigorta fiyatları; kişisel özellikler, geçmiş sigorta sahipliğine ve ihtiyaçlar gibi detaylara göre farklılık gösterir. Sigortam.net […]

Devamını Oku

Avea ve Anadolu Sigorta Kaza Tespit Tutanağını Cebe Taşıdı

Avea ve Anadolu Sigorta işbirliği ile Türkiye’de hayata geçirilen “Kaza Tespit Tutanağı Uygulaması”; maddi hasarlı kazalardaki süreci kolaylaştırarak cepten tüm işlemlerin yapılmasını sağlayacak. 
 

Devamını Oku

Hasar Anında Bi’ Alo Deyin, Halledelim!

Kazanın ne zaman geleceği belli olmaz. Kadir İnanır’ın da söylediği gibi, hasar anında panik yapmanıza hiç gerek yok. Bi' alo deyin, Sigortam.net halleder.

Devamını Oku