Kasko ve Trafik Sigortasında 2015’in Son Fırsatını Kaçırmayın!

Her yıl olduğu gibi, 2016’ya da zamlarla birlikte “merhaba” diyeceğiz.  Zamlardan etkilenmemek isteyen araç sahiplerinin ise kasko ve trafik sigortası poliçelerini yeni yıla girmeden yaptırmaları büyük önem taşıyor.

Kasko ve trafik sigortası poliçelerinde en iyi fiyat garantisi ile %45’e varan fiyat avantajı sağlayan Türkiye’nin online sigortacılıktaki lider kuruluşu Sigortam.net, 2015’e müşterilerine sunduğu kaçırılmayacak fırsatlarla veda ediyor.      

Sigortalanmak icin HEMEN ARAYIN!
444 24 00
İhtiyaciniz olan sigorta branşını seçin, en uygun fiyata 3 dakikada ulaşın!

En İyi Fiyat Garantisi ile Daha Fazla Ödemeyin

Sigortam.net olarak , en iyi fiyat garantisi ile poliçesini uygun fiyata yaptırmak isteyen araç sahiplerine kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz.

Sigortam.net ile oturduğunuz yerden 20 farklı sigorta şirketinin size özel tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. Kasko ya da trafik sigortası poliçenizi Sigortam.net’ten kolayca yaptırın, poliçenize en iyi fiyat garantisi ile sahip olmanın keyfini çıkartın.

Üstelik en iyi fiyat garantisinde kendimize o kadar güveniyoruz ki, aynı teminatlara sahip, aynı sigorta şirketinden daha uygun fiyatlı bir poliçe bulmanız halinde, aradaki ücret farkını iade ettiğimiz gibi, ağzımızın tadı bozulmasın diye 1 kutu da lokum gönderiyoruz. En iyi fiyat garantisi hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

%45’e Varan Fiyat Avantajı Sağlayın

İhtiyacınız olan poliçe için uygun fiyat araştırması yapmaya zamanınız yok mu? Bunun için vaktinizi boşuna harcamaya zaten gerek de yok. Hemen Sigortam.net’ten dakikalar içerisinde teklif alın, size Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini sunalım, siz de kendiniz için en uygun poliçeye sahip olun, böylelikle poliçenizde %45’e varan fiyat avantajını kolayca yakalayın.

Küçük Ev Aletlerini %50 İndirimle Alın

Aralık ayı sonuna kadar Sigortam.net’ten kasko veya trafik sigortası poliçesi alanlara Homend’den %50 indirim anında hediye. Siz de hemen poliçenizi Sigortam.net’ten yaptırın hem en iyi fiyat garantisinden yararlanın, hem de ihtiyacınız olan küçük ev aletlerini %50 indirimle alın. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Miles and Smiles Üyesi Yeni Yıl Bitmeden Kaskonu Yenile!

Sigortam.net’in müşterilerine olan sürprizleri bununla da sınırlı kalmıyor. Yeni yıla girmeden kasko poliçesini Sigortam.net’ten yaptıran Miles and Smiles üyeleri tam 500 Mil kazanıyor!

1 Ekim 2019 tarihine kadar kaskosunu Sigortam.net’ten yaptıran Miles and Smiles üyeleri, hem en iyi fiyat garantisi avantajından yararlanarak, %45’e varan fiyat avantajı sağlayacak, hem de yüzlerce anlaşmalı noktada kullanabilecekleri 500 Mil kazanacaklar. Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

2.5 Milyon Kişi Yanılıyor Olamaz

Siz de 2.5 milyonu aşkın mutlu müşteri gibi, kasko veya trafik sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın hem en iyi fiyat garantisi ve %45’e varan fiyat avantajı olanaklarından yararlanın, hem de Sigortam.net’in avantajlı dünyasının diğer süprizlerini yakalayın. Hemen ister online olarak kasko teklifi ya da trafik sigortası teklifi alın, isterseniz de 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı’nı arayın.

Benzer İçerikler

Zurich Sigorta’dan “HelpPoint Hasar Merkezi” Hizmeti

Zurich Sigorta müşterilerine özel “HelpPoint Hasar Merkezi”...hizmeti ile ikame araç sağlıyor.

Allianz Sigorta Kasko Ürünleri | Standart | Sigortam.net
    Allianz Sigorta Kasko Ürününde Dikkat Edilmesi Gereken Özel Şartlar
1 Nisan 2013 itibarıyle Kasko...Genel ve Özel Şartları’nda birtakım değişiklikler olmuştur. Hasar durumunda sorun yaşamamanız için aşağıdakileri...mutlaka okuyun.

1-Eski Genel Şartlarda Olup Yeni Genel Şartlarda Bulunmayan Teminat ve...Uygulamalar

A) Araç Bedeli

Rayiç değer belirleme yöntemi değişeceğinden, poliçe...üzerine araç bedeli yazılmayacak. Bunun yerine aracın rayiç bedelinin nasıl belirleneceği...yazılacak.

B) Eksik/Aşkın Sigorta

Araç bedeli artık poliçeye yazılmayacağı için...eksik/aşkın sigorta uygulaması da sona eriyor. Uygulama yalnızca aksesuarlar için devam...edecek.

C) Enflasyondan Korunma Klozu

Araç bedeli poliçeye yazılmayacağı için...enflasyonun aracın değerini etkilemesini engellemek amacıyla konulan enflasyondan korunma klozu da artık poliçelerde yer almayacak....Aracın değeri zaten rayiç değer ile belirleneceğinden değer kaybı oluşmayacak.

2-Yeni Genel Şartlarda Olup...Bu Üründe Olmayan Teminatlar

Aşağıdaki teminatlar kasko genel şartlarında standart olarak bulunup,...bu üründe seçmeli veya şartlı olarak bulunmaktadır.
-Kişisel eşyalar
-Kullanım ve...gelir kaybı
-Yurtdışı (Seçimli)
-0 km araçlarda yenisi ile değiştirme (Şartlı)

3- Ek...Teminatlar

Yeni Kasko Sistemi’nde Ek Teminatlar Genişletilmiş Kasko ve Tam Kasko ürünleri içerisinde...bulunacaktır. Bu üründe bulunan ek teminatlar:
-3. kişilerce kötü niyet ve muziplikle yapılan...hareketler
-Yasal olarak taşınmasına izin verilen yanıcı, parlayıcı maddeler, (Seçimli)
-Araç anahtarının...ele geçirilmesi sonucu çalınma,
-Kemirgen ve hayvanların verdiği zararlar*
* Kemirgen ve vahşi hayvanlar...tarafından verilecek zararlar teminat kapsamındadır.

4-Ürüne Özel Uygulamalar

A) Yedek...Parça Uygulaması

Hasar gören parçanın onarım imkanı yok ise sigortacı tarafından...orijinal parça tedarik edilir. Hasarlanan parça orijinal değilse aynı özellikleri taşıyan parça ile...değiştirilme yoluna gidilir. Sigortacıdan izin alınmaksızın yapılan değişimler...ödenmez.

B) Cam Hasar Uygulaması

Anlaşmalı olmayan cam servislerine gidilmesi...durumunda hasar bedelinin % 15 lik kısmı ( 100 TL den az olmamak kaydı ile) sigortalı tarafından...karşılanacaktır.

C) Servis Uygulaması

Onarım sigortacının anlaşmalı olduğu...serviste veya sigortalının tercih edeceği serviste yapılabilir. Ancak cam, tampon,...radyo-teyp, radyatör, jant vb. parçaların onarımı mümkün ise ve aracın bulunduğu tamirhanede yapılamıyorsa sigortalı araç...Allianz Anlaşmalı Alternatif Onarım Servislerine yönlendirilir.

D) Rayiç Değer Belirleme...Uygulaması

Şirket tarafından internet üzerinden araç satışı yapan sitelerden veya yetkili/özel...satıcılardan alınacak en az 3 teklifin ortalaması piyasa rayici olarak...belirlenir.
Bu sayfada paylaşılan detaylar tamamen bilgi...amaçlıdır. Sigorta şirketleri ürün ve teminatlarda değişiklik yapabilirler. Bu nedenle, satın...aldığınız poliçe ile beraber gelen belgede yer alan genel ve özel şartları mutlaka okumanızı hatırlatırız....İtiraz durumunda en kısa zamanda 444 24 00 Sigorta Destek Hattı veya sigorta danışmanınız ile iletişime geçmelisiniz.