Kasko Yaptırırken Daralmayın

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

Kaskoyaptırma vaktiniz geldiğinde daralmayın! Gelin Sigortam.net’e, en geniş seçenekler arasından bütçenize uygun kaskoyu rahat rahat seçin.

Bütçenize uygun kaskoyu ararken daralmayın:

Kaskoda en iyi fiyatı bulmak için 3 dakikanızı ayırarak tek bir form doldurun, biz size anlaşmalı sigorta şirketlerinin tüm kasko teklifleri listesini sunalım. En iyi fiyat garantisi ile de bütçenizi koruyalım. %45 fiyat avantajından yararlanarak kaskonuzu en iyi fiyata yaptırın.

Teminatları seçerken daralmayın:

Hem kasko fiyatlarını hem de teminatları karşılaştırın. İhtiyaç duymadığınız teminatları çıkararak primlerinizi düşürün, ihtiyaç duyduklarınızı ekleyerek sigorta kapsamınızı genişletin. Hasar anında kaskonuzun sizi koruduğundan emin olun.

Daha fazla seçeneğe ulaşın, daralmayın:

Online kasko teklifi sunmayan sigorta şirketlerinden teklif almak için sigorta uzmanlarımızdan destek alın. Siz tek bir form doldurun, biz sizin yerinize şirketlerden teklif alalım. Aracınız için verilen tüm kasko tekliflerini görün, size en uygun kaskoyu seçin.

Kasko satın alırken daralmayın:

​Satın alma işleminizi ister online ister telefonda gerçekleştirin. Müşteri temsilcimiz size ödeme koşulları, taksitler ve kazanacağınız indirimlerle ilgili bilgi versin, size en uygun ödeme seçeneği ile kaskonuzu satın alın.

Kasko sigortası için fiyat hesaplamadan satın almaya kadar tüm işlemlerinizi ister online, ister 0216 636 67 67 Sigorta Destek Hattı üzerinden, sigorta uzmanlarımızın yardımı ile gerçekleştirin. İhtiyaçlarınıza en uygun kaskoya 12 yıllık Sigortam.net tecrübesi ile en hızlı, en kolay ve en güvenilir şekilde ulaşın.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL