Kasko Yaptırmak için En İyi 5 Neden!

Bilgi MerkeziKasko SigortasıKasko Yaptırmak için En İyi 5 Neden!

Kasko sigortası, en önemli araç sigortalarından biridir. Zorunlu bir sigorta çeşidi olmamasına karşın aracınızın değeri ve bütçeniz açısından yaptırılması gereken bir sigortadır.

Ülkemizde her geçen gün trafik yoğunluğunun ve trafik kazalarının arttığı görmezden gelinemez bir gerçektir. Siz iyi bir sürücü olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz ama trafikteki her sürücü sizin gibi olmayabilir. Kazaların yaşanma nedenlerine bakıldığında da kazaların en fazla dikkatsizlikten yaşandığı görülüyor.

Her sürücünün yola çıkmadan önce ruhen ve bedenen buna hazır olması gerekiyor. Sürücünün uykusuz olmaması, iyi dinlenmiş ve kafasını bir şeyi takmadan dikkatini sadece yola verecek şekilde davranması gerekir. Aksi durumda hem kendi hayatını hem de başkalarının hayatını tehlikeye atmış olur. En küçük risk bile aracınıza zarar verir şekilde geri dönüş yaratır.

Bu riskleri önlemeniz belki zor olabilir. Çünkü yukarıda saydığımız gibi siz belli kurallara dikkat etseniz de karşınızdaki sürücüler etmeyebilir. Bu durumda aracınız hasar aldığı için maddi açıdan zor durumda kalacaksınız. Belki de hala arabanızın kredisini öderken bu zararları da ödemek zorunda kalacak bu nedenle de maddi manevi olarak zor durumda kalacaksınız. İşte bu noktada kasko yaptırmak imdadınıza yetişiyor. Kasko araç sahibini maddi açıdan koruyor. Evet belki küçük primler ödüyorsunuz ama daha büyük masraflardan da bu sayede kurtuluyorsunuz.

##teklif al ##

Peki Kasko Araç Sahibini Nasıl mı Koruyor?
 

  • Kasko arabanızın başına gelen zararları güvence altına alır. Bu zararlar hem kazadan dolayı meydana gelenler hem de çevresel faktörler olabilir.

  •  

  • Kaskonun ana ve ek teminatları vardır. Ana teminatları içinde çarpma, çarpışma, yanma ve hırsızlıklıktan kaynaklanan hasarlar vardır. Ek teminatlarda ise, doğal afetler, halk hareketleri, kemirgen hayvanlar, terör gibi sebeplerden dolayı yaşanan hasar vardır.

  •  

  • Sigorta yaptırırken istediğiniz ek teminatları almanız mümkündür. Her teminatın primleri vardır. Bu nedenle ihtiyacınız olan teminatları satın almanız ödeyeceğiniz sigorta fiyatını da olumlu anlamda etkileyecektir.

  •  

  • Hazırlanan poliçeniz adresinize ücretsiz olarak ulaştırılır.

  •  

  • Hasar durumunda 7/24 destek alırsınız.

İşinizi şansa bırakmayın aracınızı kaskolatın güvenli yolculukları keyfini çıkarın. Sigortam.net üzerinden en uygun 2014 kasko fiyatlarına 3 dakikada kasko fiyatı hesaplaması yaparak ulaşın. Sigortanızı telefonda yaptırmak isterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayın.

Müşteri Yorumları