Kia Picanto Trafik Sigortası

telefon
444 24 00
7/24 Bizi Arayabilirsiniz!

En Uygun Kia Picanto Trafik Sigortası!

En uygun Kia Picanto trafik sigortası fiyatları Sigortam.net’te       

  • Türkiye’nin en iyi trafik sigortası şirketlerinin Kia Picanto trafik sigortası tekliflerini görün.
  • Zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karşılaştırma yapın. 
  • Bütçenize en uygun Kia Picanto sigortasını satın alın. 
  • Taksitli ödeme fırsatından yararlanın. 

 

Kia Picanto Trafik Sigortası

Kia Picanto model aracınız için en uygun trafik sigortası fiyatlarına Sigortam.net’ten 2 dakikada ulaşabilirsiniz. Trafik sigortası sorgulaması yapmak için, teklif formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun, Sigortam.net’in kolay araç trafik sigortası sorgulama ekranlarından, en iyi şirketlerin araç trafik sigortası fiyatlarına bir seferde ulaşın. 

Teklif formunu doldururken Kia Picanto model araca sahip olduğunuzu belirterek zorunlu trafik sigortası teklifinizi 2 dakikada satın alın.

 

Kia Cerato Hakkında

Kia Picanto, ekonomik sürüş modu, Active Eco sayesinde 109 g/km karbon salınımıyla çevreci ve sınıfının en ekonomik araçlarından biri olarak yer alıyor. Anti Bloke Fren Sistemi ABS tekerlerin kilitlenmeden fren yapmasını sağlarken, Elektronik Fren Gücü Dağılımı EBD ise onu desteklemektedir. Fren Destek Sistemi BAS ve Acil Fren Sinyali ESS özelliğiyle yolcuların tümü için maksimum koruma sağlar.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL