2 Milyon Konut El Değiştirdi

İnşaat sektörünün son yıllarda kazandığı ivme, emlak pazarının de hareketlenmesine sebep oluyor. Toplu konut projeleri ve uygun ödeme koşulları ile alıcıları çekmeyi başaran inşaat firmaları, verilere göre bu konuda oldukça başarılı. 
Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
2013 yılının ilk üç ayı verilerine göre internet üzerinden toplamda 2 milyonun üzerinde satılık veya kiralık ev el değiştirdi. Buna göre her 3 dakikada 4 konut satılıyor veya kiralanıyor. Bu istatistiklere göre satış grafiği artış göstermese bile yıl sonunda 10 milyona yakın konut kiracı veya malik değiştirecek.
Evlerinden taşınanların yeni ev arayışlarında bazı kriterler öne çıkıyor. Emlak arayışlarında “yeni bina” kriteri bunlardan biri. 0-5 yaş aralığındaki binalar, çoğunlukla asansör, otopark, yalıtım gibi avantajlar sağladıkları için emlak arayışlarında birinci planda bulunuyorlar. Binaların ara kat olması da vatandaşlar için önemli. İnternet üzerinden yapılan emlak aramalarında en fazla aranan 2. katta yer alan daireler oldu. Ayrıca doğalgaz ile ısınan daireler de aramalarda ön plana çıkıyor.
2013 yılı ilk üç ayı itibarıyle en çok aranan konutlar 3+1 daireler olurken, kiralık ev aramalarında 120 m2 daireler, satılık ev aramalarında ise 100 m2 daireler toplam aramalar içinde en büyük paya sahip.
Konut sigortası ile ister ev sahibi ister kiracı olun, evinizi ve eşyalarınızı sigortalayabilirsiniz. Size en uygun konut sigortası için www.sigortam.net üzerinden başvuru formu doldurun. Doldurduğunuz form sigorta şirketlerine iletilsin, sigorta şirketleri sizi arasın.

Benzer İçerikler

Yangınların %45’i Konutlarda Yaşanıyor!

HDI Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Tevfik Somer, başta nüfus...artışı olmak üzere, teknoloji-sanayi alanındaki gelişmeler ve kişi başına tüketilen enerji miktarındaki artış gibi...olayların yangın riskini artırdığına dikkat çekiyor. 

Maketten Konut Satışına Sigorta
İnşaat firmaları, maketten konut satışı için sigorta yaptıracak. Konut bitirme...sigortası ile vatandaşın, bitirilemeyen inşaatlar yüzünden mağdur olması engellenecek.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL