31.086 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Anadolu Sigorta Konut Hasarını 48 Saatte Ödeyecek

07 Haziran 2013

Anadolu Sigorta konut hasarlarında ödeme sürecini hızlandırmak amacıyla RH+ Jet Projesi’ni hayata geçirdi.
 
Anadolu Sigorta RH+ Jet Projesi ile 3 bin TL altındaki konut hasarları azami 2 gün içerisinde ödenebilecek. Böylece sigortalıların hasardan kaynaklanan mağduriyetleri önlenecek. İşlemlerin kısa sürmesi adına eksper raporu sadeleştirilecek, küçük hasarlarda zorunlu olmayan belgeler istenmeyecek.
 
Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00

24 Saat İçinde Hasar Ödemesi

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Musa Ülken, hasar süreci ile ilgili yaptığı açıklamaya göre hasar ihbarının ekspere ulaşmasının ardından eksperin sigortalı ile iletişime geçmesi sonrasında eskpertiz işlemi ile birlikte süreç başlayacak. Hasar tutarının 3 bin TL’nin altında olduğunun tespit edilmesi ve bu konuda mutabık kalınmasının ardından 24 saat içerisinde ekspertiz tamamlanacak ve online rapor doldurulacak.
 
Rapor aynı zamanda Anadolu Sigorta sistemine de işlenecek ve 24 saat içerisinde hasar ödemesi gerçekleştirilecek. Yani en fazla 48 saat içerisinde hasar tespiti yapılarak eskpertiz raporu hazırlanmış ve hasar ödemesi yapılmış olacak.
 
Konut sigortası yaptırarak evinizi olası risklere karşı sigorta teminatı altına alın Sigortam.net üzerinden konut sigortası başvuru formu doldurun, form bilgilerinizi anlaşmalı sigorta şirketlerine iletelim, şirketler konut sigortası tekliflerini sunmak üzere size geri dönüş yapsınlar.

Okumaya Devam Edin

Anadolu Sigorta Sigorta Sorgulama

Anadolu Sigorta Sigorta Sorgulama

Anadolu Sigorta’dan Doğum Günü İndirimi

Anadolu Sigorta, kuruluş yıldönümünü yeni bir kampanya ile kutluyor. Doğum gününün olduğu ay, Anadolu Sigorta’dan ilk kez sağlık sigortası yaptıranlar indirim kazanıyor.

Anadolu Sigorta’dan Anneler Günü Hediyesi

Anneniz için en güzel Anneler Günü hediyesi Anadolu Sigorta’dan. Anadolu Sigorta Anneler Günü Kampanyası ile anneler ve anne adaylarının sağlık poliçeleri %10 indirimli.