BMS, müşterisinin yardımına nasıl yetişti? - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

BMS, Müşterisinin Yardımına Nasıl Yetişti?

2 kişi bütün işi 1 günde bitirdi

Filiz Sürmeli, kışın ortasında evinin duvarlarında oluşan su damlacıkları ve kararmalar nedeniyle sıkıntı yaşar. Yaz aylarında badana yaptırma kararı alır ve bekler. Ancak zamanla damlacıların su birikintilerine dönüşmesi Sürmeli’yi çözüm arayışına iter. Sigorta şirketinden yardım isteyen Sürmeli başından geçen olayları şu sözlerle anlatıyor: “Evimin oturma odası, salon ve çocuk odasının, tavanı ve duvarları kararmaya başladı.
 
Yağmur yağdığı zaman duvar ve tavanlarda su damlacıkları oluşuyordu. İlk önceleri rutubet olduğunu düşündük. Ancak su damlacıkları artmaya başladığında bunun rutubetten farklı bir şey olduğunu anladık. Duvarlardaki su damlacıkları artık yerlere süzülmeye ve su birikintileri oluşturmaya başlamıştı. Bütün bunlar olurken kış aylarındaydık ve yaz gelince eve badana yaptırırız diye düşünerek bir süre beklemeye karar verdik. Sonra konut sigortası poliçem olduğunu hatırladım. Sigorta şirketimi ararsam bana yardımcı olabileceklerini düşündüm. Sigorta şirketim olan Eureko Sigorta konuyla çok iyi ilgilendi ve beni BMS Türkiye’ye yönlendirdi.
 
BMS ekibi, hemen keşif için evime geldi. Her yerin boyanması gerektiğini söyledi. Daha sonra ekip çalışmaları başlatmak için evime geldi. Bizim hiç birşeye dokunmamıza izin vermediler. Eşyaları bir kenara toparladılar ve çalışmaya başladılar. Hatta ben onlar için öğle yemeği hazırlamıştım. Ancak bize rahatsızlık vermemek için dışarıda yemek yemelerinin daha uygun olduğunu söylediler ve dışarı çıktılar. Sadece iki kişiden oluşan BMS ekibi akşam olduğunda bütün boyama işlemini bitirmişti. Yapılan bu hızlı ve özenli hizmet bizi çok şaşırttı ve memnun etti. Bu kalitede bir hizmet alabileceğimizi zannetmiyorduk.”

Benzer İçerikler

Aksigorta Hırsızlık Sigortası

Hırsızlık Sigortası ile eşya ve mallarınızın hırsızlık veya hırsızlığa teşebbüs neticesinde uğrayacakları ziya ve zararları teminat altına alabilirsiniz.

Devamını Oku

Konut Sahiplerine Vergi Avantajı

Konut sahipleri Yeni Gelir Vergisi ile pek çok avantaj kazanıyor. Enerji tasarrufu için yalıtım gibi yatırımlar yaparak konutunu kiraya veren ev sahipleri, bu harcamaları vergiden düşebilecek.

Devamını Oku

Depremlerden Ders Almadık, Konut Sigortasında %26’da Kaldık!

Doğal afetlerden ders almıyoruz. Her büyük depremin ardından aklımıza gelen zorunlu deprem sigortasında maalesef 10 yılda bir arpa boyu yol alınabildi. 

Devamını Oku