BMS, Müşterisinin Yardımına Nasıl Yetişti?

2 kişi bütün işi 1 günde bitirdi

Filiz Sürmeli, kışın ortasında evinin duvarlarında oluşan su damlacıkları ve kararmalar nedeniyle sıkıntı yaşar. Yaz aylarında badana yaptırma kararı alır ve bekler. Ancak zamanla damlacıların su birikintilerine dönüşmesi Sürmeli’yi çözüm arayışına iter. Sigorta şirketinden yardım isteyen Sürmeli başından geçen olayları şu sözlerle anlatıyor: “Evimin oturma odası, salon ve çocuk odasının, tavanı ve duvarları kararmaya başladı.
 
Yağmur yağdığı zaman duvar ve tavanlarda su damlacıkları oluşuyordu. İlk önceleri rutubet olduğunu düşündük. Ancak su damlacıkları artmaya başladığında bunun rutubetten farklı bir şey olduğunu anladık. Duvarlardaki su damlacıkları artık yerlere süzülmeye ve su birikintileri oluşturmaya başlamıştı. Bütün bunlar olurken kış aylarındaydık ve yaz gelince eve badana yaptırırız diye düşünerek bir süre beklemeye karar verdik. Sonra konut sigortasıpoliçem olduğunu hatırladım. Sigorta şirketimi ararsam bana yardımcı olabileceklerini düşündüm. Sigorta şirketim olan Eureko Sigorta konuyla çok iyi ilgilendi ve beni BMS Türkiye’ye yönlendirdi.
 
BMS ekibi, hemen keşif için evime geldi. Her yerin boyanması gerektiğini söyledi. Daha sonra ekip çalışmaları başlatmak için evime geldi. Bizim hiç birşeye dokunmamıza izin vermediler. Eşyaları bir kenara toparladılar ve çalışmaya başladılar. Hatta ben onlar için öğle yemeği hazırlamıştım. Ancak bize rahatsızlık vermemek için dışarıda yemek yemelerinin daha uygun olduğunu söylediler ve dışarı çıktılar. Sadece iki kişiden oluşan BMSekibi akşam olduğunda bütün boyama işlemini bitirmişti. Yapılan bu hızlı ve özenli hizmet bizi çok şaşırttı ve memnun etti. Bu kalitede bir hizmet alabileceğimizi zannetmiyorduk.”

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL