En Uygun Konut Sigortasının İpuçları

Bir konut sahibi olan her birey, o konutda sahip olduğu andan itibaren her türlü riski düşünmeli ve riskler doğrultusunda hareket etmelidir. Kaybettiğinizde yerine koyması zor ve maliyet gerektiren hem ev hem eşyalar; tehlike oluşturacak şartlar meydana gelmeden güvence altına alınmalıdır, bu güveni kişilere sağlayacak konut sigortası poliçesidir. Böylece eşyalarınızı korumak bir yana evinizden uzakta kaldığınız anları da daha huzurlu geçirmiş olursunuz.

Evinizi ya da eşyalarınızı korumak amacıyla aldığınız konut sigortası teminatlarıyla tehliye karşı çözüm yaratmış olursunuz. Konut sigortası; evinin dışındayken, huzurlu ve güvenli olmak isteyen her bireyin sorumluluğu olduğu gibi aynı zamanda hakkıdır. Bina ve eşya almanın ne kadar masraflı olduğu düşünüldüğünde, eşyaların ve binaların yaşayabilecekleri riskler de o oranda netleşmekte, önemi belirginleşmektedir.

Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00

En Uygun Konut Sigortasında Bilinmesi Gerekenler
 

Görünmez ev kazaları, iklim koşullarının yarattığı tahripler, artan hırsızlık oranları… binanızın karşılaşabileceği risklerden sadece birkaç tanesi. Oturmuş olduğunuz bina sizin olabilir veya o binada kiracı olabilirsiniz. Önemli olan sizin ve eşyalarınızın karşılaşabileceği her türlü hasarı koruyabilmektir.

Risk olasılıklarını düşünerek kaygılanmak yerine; konut sigortasına, sigorta kapsamındaki bina teminatı ve eşya teminatına sahip olmakta fayda var. Konut sigortası hesaplaması yapılırken; binanızın büyüklüğü, yapı tarzı, bulunduğunuz kat ve oturduğunuz yerin güvenlik önlemleri baz alınır. 

Konut sigortanızın kapsamı ve sigorta şirketinin belirlemiş olduğu şartlara göre fiyat farklılıkları oluşturduğu gibi, eklettirdiğiniz teminatlara göre de şekillenir. Bunların takibini ve analizini yapmak sizin için çok kolay olmayacaktır. En uygun konut sigortasına, en cazip teminatlarla ulaşabilmek için konusunda uzman sigorta şirketlerinden destek almalısınız. Hem sigorta sektörünün her geçen gün daha da büyümesi, gelişmesi ile her sigorta şirketi konut sigortası poliçelerinde avantajlı seçenekler sunabiliyor.

Doğru sigorta şirketleri, müşterisinin isteklerini baz alacak, derinlemesine bir araştırma sürecine girecek ve en uygun fiyat teklifleri ile sigorta sahibine çözüm sunacaktır.

Huzurlu bir gelecek planı yapmanıza destek olan ve hem eşyalarını hem binanınızı sel, hırsızlık, yangın gibi riskleri teminata alan konut sigortanızı yaptırın. Evinizin ve eşyalarınızın güvencesini şansa bırakmayın. Konut sigortası başvurusu için tıklayın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL