Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir? - Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?

Evinizi ve içindeki mal varlıklarınız çeşitli risklere karşı konut sigortası ile teminat altına alırken, çeşitli indirimlerle, daha uygun fiyata sigorta almak mümkündür. Bu indirimler:
 
Hasarsızlık indirimi: Sigorta süresi içinde konut ile ilgili herhangi bir hasar talebinde bulunulmamış ise poliçenin yenilenmesi halinde devam eden sigorta yılı için sigorta şirketine göre değişen oranlarda hasarsızlık indirimi uygulanır. Bu indirim her sigorta şirketi tarafından uygulanmamaktadır.
Uygun fiyatlara evinizin ve ailenizin konut sigortası ile güvencede olmasını sağlayın!
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Alarm indirimi: Konutunuzda çalışır durumda bulunan bir alarm olması halinde sigorta şirketine göre değişen oranlarda alarm indirimi uygulanır.
 
Bazı sigorta şirketlerince uygulanan bu indirimlerden yararlanabilmek için poliçe yaptırılırken doğru ve eksiksiz beyan verilmelidir. Hasar durumunda seçilen indirimin belgelenmesi gerekir. Aksi takdirde toplam hasar tutarı üzerinden en az verilen indirim oranı kadar kesinti yapılır.
 
Evinizi, eşyalarınızı ve ailenizi çeşitli risklere karşı korumak için konut sigotası yaptırın. En uygun şartlarda konut sigortası yaptırmak için Sigortam.net konut sigortası başvuru formunu doldurun.
 

Benzer İçerikler

Ekonomik Isınma Yöntemleri

Kış geldi. Hepimizin korktuğu doğalgaz faturaları yine kış boyunca gündemimizde olacak. Vereceğimiz tüyolarla daha kolay ısınarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Devamını Oku

Maketten Konut Satışına Sigorta

İnşaat firmaları, maketten konut satışı için sigorta yaptıracak. Konut bitirme sigortası ile vatandaşın, bitirilemeyen inşaatlar yüzünden mağdur olması engellenecek.

Devamını Oku

Konut Satışları Mart 2016’da Yüzleri Güldürdü

Konut satışları Mart 2016'da geçen yılın aynı dönemine göre %15.2 oranında artarak yüzleri güldürdü. İşte Mart ayının konut satış istatistikleri.

Devamını Oku