Mapfre Genel Sigorta Kasko Sigortasi Tanıtım Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta Kasko Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Mapfre Genel Sigorta Kasko Reklamı

Yeni ‘Kasko Jet’ bir alonuzla garantili onarım, hızlı hasar işlemleri ve süresiz yedek araç hizmeti. Üstelik çok ekonomik. Herkes Mapfre Genel Sigorta ile emin ellerde.
 

Mapfre Genel Sigorta Mayıs 2013 Kasko Reklam Videosu

Mapfre Genel Sigorta kasko sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
 

Mapfre Genel Sigorta Sigorta Kasko Sigortası

Yeni Kasko Sistemi dahilinde, genişletilmiş kasko kategorisinde yer alan KaskoJet, Yeni Kasko Sistemi öncesi sunulan standart kasko ürünlerine oranla %30 daha ekonomik.Mapfre Genel Sigorta, KaskoJet ürünü kapsamında araç sahiplerine hasar durumunda süresiz yedek araç hizmeti veriyor. Ayrıca hasar sonrası tamirde orijinal parça kullanımı öncelikli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Mapfre Genel Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Aracınızla yola çıkacaksınız ve garajınızdan arabanızı çıkarmaya gittiniz. Fakat aracınız çalışmıyor. Aracın çalışmamasının birçok nedeni olabilir. Bunlardan en sık rastlananı akünün bitmesidir. Peki Aracın aküsü bittiğinde ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?

O zaman 'Aracın Aküsü Bittiğinde Yapılacaklar' yazımıza göz atabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden Mapfre Genel Sigorta kasko hesaplama yaparak Mapfre Genel Sigorta kasko fiyatları ve seçeneklerine 3 dakikada ulaşabilirsiniz.

DiDiğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Ramazan Ayını Rahat Geçirmek için Dikkat Edillmesi Gereken 5 Nokta

Havanın sıcaklığına günlerin uzun olması ve oruç tutulan saatlerin artması eklenince, sağlımıza bu yıl her zamankinden daha fazla özen göstermemiz gerekecek.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta dan Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın

Anadolu Sigorta’dan Özel Sağlık Sigortası Teklifi Alın! Anadolu Sigorta için sağlık sigortası teklif formunu doldurun. Sigortam.net ile anlaşmalı tüm şirketlerin tekliflerini görün.  Size özel sağlık sigortası tekliflerini karşılaştırın.  Bütçe ve ihtiyacınıza en uygun paketi belirleyin. Online ya da 444 24 00’ı arayarak poliçenizi satın alın.    Hemen Teklif Alın Anadolu Sigorta hakkında bilgi almak için Anadolu Sigorta sayfamızı ziyaret edin.  Özel sağlık sigortası fiyatları kişisel özelliklerinize, geçirilmiş rahatsızlıklara, hastane ağına ve poliçe limitleri gibi detaylara göre farklılık gösterir. Anadolu sağlık […]

Devamını Oku

2014 Model Renault Kasko Sigortası

2014 Model Renault Kasko Sigortasına Sigortam.net’ten en uygun fiyatlarla ulaşmaya ne dersiniz

Devamını Oku