Mapfre Genel Sigorta Kasko Sigortasi Tanıtım Filmi | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Mapfre Genel Sigorta Kasko Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Mapfre Genel Sigorta Kasko Reklamı

Yeni ‘Kasko Jet’ bir alonuzla garantili onarım, hızlı hasar işlemleri ve süresiz yedek araç hizmeti. Üstelik çok ekonomik. Herkes Mapfre Genel Sigorta ile emin ellerde.
 

Mapfre Genel Sigorta Mayıs 2013 Kasko Reklam Videosu

Mapfre Genel Sigorta kasko sigortası videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 
 

Mapfre Genel Sigorta Sigorta Kasko Sigortası

Yeni Kasko Sistemi dahilinde, genişletilmiş kasko kategorisinde yer alan KaskoJet, Yeni Kasko Sistemi öncesi sunulan standart kasko ürünlerine oranla %30 daha ekonomik.Mapfre Genel Sigorta, KaskoJet ürünü kapsamında araç sahiplerine hasar durumunda süresiz yedek araç hizmeti veriyor. Ayrıca hasar sonrası tamirde orijinal parça kullanımı öncelikli.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ AL

Mapfre Genel Sigorta tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Aracınızla yola çıkacaksınız ve garajınızdan arabanızı çıkarmaya gittiniz. Fakat aracınız çalışmıyor. Aracın çalışmamasının birçok nedeni olabilir. Bunlardan en sık rastlananı akünün bitmesidir. Peki Aracın aküsü bittiğinde ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?

O zaman 'Aracın Aküsü Bittiğinde Yapılacaklar' yazımıza göz atabilirsiniz.

Sigortam.net üzerinden Mapfre Genel Sigorta kasko hesaplama yaparak Mapfre Genel Sigorta kasko fiyatları ve seçeneklerine 3 dakikada ulaşabilirsiniz.

DiDiğer Sigorta Şirketleri tanıtım video ve ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.


Benzer İçerikler

Kariyer.net – İş Arayanlar İçin İş İlanları, Eleman Arayanlar İçin Eleman

İş arayan adaylarla, personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getiren Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların özgeçmiş oluşturup,  başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru elemana en kısa sürede ulaşmasını sağlayan hizmetleri sunar.
 

Devamını Oku

Allianz Sigorta Sigorta Sorgulama

Allianz sigorta sorgulaması ile en uygun sigorta fiyatlarını karşılaştırır, bütçenize en uygun Allianz Sigorta ürününü satın alırsınız.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası 2014 Tanıtım Reklam Filmi

Sigortam.net üzerinden Anadolu Sigorta kasko hesaplama yaparak Anadolu Sigorta kasko fiyatları ve seçeneklerine 3 dakikada ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku