Milli Piyango Biletiniz Sigortam.net’ten Hediye!

Yeni yıla daha umutlu ve şanslı girin diye yılbaşı biletinizi sizin için ayırdık.

30 Aralık’a kadar alacağınız Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortanıza Milli Piyango bileti hediye ediyoruz.

Kampanyadan yararlanmak için kampanya kodunuz: C7KL83G

20 farklı sigorta şirketine ait teklifleri incelemek, en iyi fiyat garantisiyle sigortanızı hemen almak ve milyoner olmaya bir adım daha yaklaşmak için;

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

*Kampanya kodu yalnızca Sigortam.net internet sitesinden alınacak poliçelerde geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme sayfasında kupon kodu alanına girmeniz gereklidir.

1- Nasıl Katılırsınız?
Sigortam.net’ten Kasko, Trafik veya Sağlık Sigortası alarak kampanyaya katılabilirsiniz. Poliçenizi alırken, ödeme adımındaki kupon kodu alanına C7KL83G kodunu girmeniz gerekir.
2- Biletinizi Nasıl Alacaksınız?
Sigortam.net internet sitesinden sigortanızı aldıktan sonra, poliçenizi alırken bildirdiğiniz telefonunuza gönderilecek SMS’te bulunan bağlantıya tıklayarak biletinizi alabilirsiniz.
3- İkramiyenizi Nasıl Alacaksınız?
Biletinize 10.000 TL altında (çeyrek biletler için 2.500 TL) ikramiye çıkması durumunda ikramiye tutarı, poliçe ödemesinin yapıldığı kredi kartına yatırılacaktır. 10.000 TL üstü (çeyrek biletler için 2.500 TL üstü) ikramiye çıkması durumunda ikramiye tutarı, sigortalıya ulaşılarak hesabına yatırılacaktır.
4- Kampanya Süresi
Kampanya 17 – 30 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. 30 Aralık 2019 saat 23:59’dan sonra alınacak poliçeler için kampanya katılımı olmayacaktır.

 

Kampanya Kuralları

1- Kampanya 17 – 30 Aralık 2019 tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesi ya da 444 24 00 numaralı Sigortam.net Sigorta Destek Hattı üzerinden yapılan kasko, trafik ve sağlık sigortası poliçe alımlarında geçerlidir.
2- Kampanya kapsamında verilecek bilet adetleri aşağıdaki gibidir;
• Trafik sigortası alanlara 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti,
• Kasko sigortası alanlara 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti,
• Özel Sağlık ya da Tamamlayıcı Sağlık Sigortası alanlara 1 adet çeyrek Milli Piyango bileti verilecektir.
3- Bir kişi en fazla 3 adet çeyrek Milli Piyango bileti alabilir.
4- Poliçenin satın alınıp, kampanya katılımının onaylanmasından itibaren 3 gün içinde SMS ile gönderilen linkte yer alan sayfadaki form doldurulmazsa kampanya katılım ve bilet alma hakkı kaybedilecektir.
5- Biletinize 10.000 TL altında (çeyrek biletler için 2.500 TL) ikramiye çıkması durumunda ikramiye tutarı poliçenin alındığı kredi kartına yatırılacaktır. 10.000 TL üstü (çeyrek biletler için 2.500 TL üstü) ikramiye çıkması durumunda ikramiye tutarı sigortalıya ulaşılarak hesabına yatırılacaktır.
6- Milli Piyango İdaresinden kaynaklanan bir sebepten ötürü bilet temininde herhangi bir şekilde gecikme ve/veya temin sıkıntısı yaşanması halinde Sigortam.net sorumlu olmayacaktır.
7- Kampanya kapsamında hediye edilecek biletler stoklarla sınırlıdır. Stokların, yukarıda belirtilen kampanya son katılım tarihinden önce bitmesi durumunda kampanya otomatik olarak sona erecektir.
8- Sigortam.net gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
9- Bu kampanya, Sigortam.net’in başka kampanyaları ile birleştirilemez.
10- Bilet bedeli nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
11- Kazanılan ikramiye tutarı, 30 iş günü içerisinde ödenecektir.
12- Kampanyaya sadece bireysel sigorta müşterileri katılabilir. Vergi kimlik numarası ile katılım sağlanamayacaktır.

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL