Motif Kart Sahipleri Sigortam.net’te Kazanıyor!

Motif Kart sahiplerini Sigortam.net’te kaçırılmayacak fırsatlar bekliyor! %50’ye varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisi ile beraber Kaskoda %6, Trafik Sigortasında %3 indirim Motif Kart sahipleri için sadece Sigortam.net’te!

Son Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2020

20 sigorta şirketinin tekliflerini 2 dakikada karşılaştırıp %50’ye varan fiyat avantajıyla en uygun poliçeyi alırken indirim kodunuzu satın alma adımında kullanın, ister kasko sigortasını%6, isterseniz trafik sigortasını %3 TL, isterseniz her ikisini birden satın alın, taksit taksit ödeyin.

Hemen www.motifkart.com.tr adresindeki Sigortam.net kampanya sayfasını ziyaret edip indirim kodunuzu alın, fırsatı yakalayın!

1- Kampanyadan 31 Aralık 2020 tarihine kadar Sigortam.net internet sitesinden kasko veya trafik sigortası alan Motif Kart sahipleri;
a. Kaskoda %6 indirim,
b. Trafik Sigortasında %3 indirim hakkı kazanacaktır.
2- Kampanya sadece internetten alınan Kasko ve Trafik Sigortası poliçeleri için geçerlidir. Sigortam.net Sigorta destek hattından alınan poliçeler kampanyaya dahil değildir.
3- Kampanyadan yararlanmak için www.motifkart.com.tr internet sitesinden kupon kodu alınmalıdır.
4- Alınan kupon kodu, Sigortam.net internet sitesinde ödeme aşamasında Kupon Kodu alanına girildikten sonra indirim tanımlanacaktır.
5- İndirim tutarı, poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilecektir.
6- Motif Kart indirimi ile Sigortam.net internet indirimi ile birleştirilemez.
7- Motif Kart kampanyası, Sigortam.net’in diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
8- Sigortam.net ve Motif Kart kampanyayı durdurma, koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
%50'ye varan fiyat avantajı için KASKO TEKLİFİ AL
2 dk'da en iyi fiyat garantisi ile TRAFİK TEKLİFİ AL

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL