Anlaşmalı Kuruluşlar

Kasko sigortası kapsamında anlaşmalı araç servislerinden yararlanmak için poliçenin geçerli olduğu anlaşmalı servise hasarlı aracı götürüp ihbarda bulunmalıdır. Hasarın sigorta şirketi tarafından onaylanması sonucunda servis aracın tamirini gerçekleştirir ve hasar ödemesini direkt sigorta şirketinden tahsil eder.

Anlaşmalı Araç Servisleri

 
Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

 
Özel sağlık sigortası kapsamında anlaşmalı sağlık kuruluşlarından herhangi birinde ayakta veya yatarak tedavi gören sigortalıların tedavi giderleri poliçelerinin teminat limitleri dahilinde sigorta şirketi tarafından doğrudan anlaşmalı sağlık kuruluşlarına ödenir.

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

 
Genel ve Özel Şartlar

 
Genel Şartlar aynı sigorta türü için tüm sigorta şirketleri genelinde geçerlidir. Özel şartlar ise sigorta şirketine ve ürünlere göre değişiklik gösterir. DASK sigortası, zorunlu trafik sigortası ve ferdi kaza sigortasının sigorta şirketlerine göre değişen özel şartları bulunmamaktadır.

Genel ve Özel Şartlar

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL