Burak Diri Diyor ki | Sigortam.net

Burak Diri -Merhaba, geçtiğimiz aylarda yaşadığım trafik kazası sonrası, Sigortam.net ve Filiz Hanım'ın ilgisi ve değerli çözümleri için, aşağıdaki teşekkür mesajımı sizler ile paylaşmak istiyorum.

Sigortam.net’i tercih etmemin sebebi; en iyi, en güvenilir sigorta firmalarına, tek bir adreste, en uygun fiyatlar ile ulaşabilmemdi ve aracımın kaskosunu bir süredir Sigortam.net’ten yaptırıyordum.

Geçtiğimiz günlerde, hiç ummadık bir yerde, başka bir araç gelip aracımı kullanılmaz hale getirdi. İşte o anda, sigorta şirketinin ve acentanın önemini hissettim. Herkes bana; "sigorta acentan ile görüş, aracının hasar işlemlerini en kısa zamanda halleder" dedi. Ben ise “eyvah!” dedim. Benim acentamda bir tanıdık yok, ilk başta sadece fiyat için seçtiğim bir kurum idi, online bir şirket idi.

Ancak hasar işlemleri için Sigortam.net'te Filiz Hanım ile görüştüğümde, tüm düşüncem değişti endişelerimin yerini huzur ve güven kapladı. Filiz Hanım, Sigortam.net’in tüm deneyim ve güvenilirliğinin sesi idi. Çok detaycı bir insanım. Ancak Filiz Hanım, böylesine önemli bir kaza durumunda bile, hiç bir detayı düşünmeme gerek bırakmadı. Hiç kaza yaşamamış gibi hayatıma devam ettim. Filiz Hanım ve Sigortam.net’in muhteşem hasar takip yönetimi ve desteğiyle, tüm haklarım zamanında ve eksiksiz karşılandı.

Tabiki bu mesajı yazmamdaki sebep, sadece haklarımın karşılanması değil. "Hak" her yerde alınabilir ancak huzur ve güven her yerde bulunmuyor. Maddiyattan önce, huzur içinde bütün işlemlerim tamamlanmış olmasıydı önemli olan. Sürecin her adımı kusursuz yönetildi, tarafıma bilgilendirmeler yapıldı. Ben ne zaman arayıp durumu sorayım desem, benden önce Sigortam.net beni aradı.

Bundan sonra en uygun fiyatlı olduğu için değil, en iyi hizmeti sunduğu için.. Hatta huzur ve mutluluk sunduğu için Sigortam.net müşterisi olacağım. Herkese de tavsiye edeceğim ve ediyorum.

Teşekkürler Sigortam.net! Teşekkürler Filiz Hanım ve emeği geçen tüm değerli ekip arkadaşları!

 

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI