Dilek Akyürek Diyor ki | Sigortam.net

Dilek Akyürek -Merhaba, Temmuz ayında Sigortam.net vasıtası ile aracımıza kasko yaptırdık. 

08 Ağustos tarihinde eşim, ben ve 2,5 yaşındaki kızımda araçta iken bir kaza geçirdik. Karşı tarafın alkollü araç kullanmasından ve kırmızı ışıkta geçmesinden ötürü, 8 de 8 kusurlu olduğu ve benim yara aldığım çarpışmalı bir kaza.

Aracımız servise çekildiği andan itibaren uzun bir sürece girdik çünkü aracımızın perte çıkma durumu söz konusu oldu. 

Gerek sigorta şirketi gerekse yetkili eksper bürosu tarafından süreci hızlandırmaya çalışırken imdadımıza, çalışanlarınızdan hasar danışmanımız Filiz K. yetişti. 

Kendisine ne zaman mail atsak saniyesinde bize dönüş yaptı, gerekli tüm sorularımıza büyük bir titizlikle cevap verdi. Sigorta şirketinin yapması gereken işlemleri sürekli takip ederek, bize hızlı dönüş yapmalarını sağladı.

Tüm süreçleri hızlandırması sayesinde aracımızın perte çıktığı bilgisini sigorta şirketinden çok kısa bir sürede aldık. Aynı şekilde hazırlamamız gereken evrakların da çok hızlı bir şekilde bize ulaşmasını sağladı. 

Tüm bu süreçte; tatlı dili, hoş sohbeti, ılımlı yaklaşımları sayesinde yaşadığımız şoku ve üzüntüyü ve üzerimizden atmamıza çok yardımcı oldu. Attığımız maillere hızlı bir şekilde dönüş yapıp hemen akabinde bizi aradığı için, eşime bilgi vermiş olmasına rağmen beni de ihmal etmeyerek bir de bana detaylı bir şekilde katettiğimiz aşamaları ve yapmamız gerekenleri anlattığı için huzurlarınızda çok teşekkür ederim. 

İyi ki karşımıza çıktı,  yoksa biz hala sigorta şirketinden bilgi alabilme aşamasında olurduk. İyi ki tanıdık sizi Filiz Hanım, sevgilerimle. 

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI