Erkut Yıldız Diyor ki | Sigortam.net

Erkut Yıldız - İş Geliştirme ve Operasyon MüdMerhaba değerli Sigortam.net ailesi. Kurumunuzla tanışıklığım ve halen devam eden iş ilişkimiz neredeyse kurulduğunuz ilk yıllardan beri devam etmekte. Kurumunuzdan ve müşteri memnuniyetine vermiş olduğunuz önemden, bugüne kadar hep memnun kaldım. 

Türkiye'de birçok başarılı kurum maalesef büyürken, işe başladıkları sırada göstermiş olduğu amatör ruhtan uzaklaşarak, müşterisinden kopmaktadır. Kimileri bunun adına profesyonellik der, kimisi zafer sarhoşluğu. Bugün bir kez daha hala o amatör ruha sıkı sıkıya bağlı olarak büyüdüğünüzü görmenin mutluluğu içindeyim. 

Detaylarına girip sizleri meşgul etmemin bir anlamı yok. Kısaca özetlemek gerekirse; Filiz Hanım gibi iş ahlakına sahip çalışanlarınız, daha uzun yıllar sektörün zirvesinde kalmanızı sağlayacaktır.

Kendisiyle bugün tanıştık. Sorunumu sanki kendi sorunuymuş gibi ele alıp yaklaşması, telefonda güven verici ve "biz hallederiz" şeklinde rahatlatıcı tavrı, çözüme yönelik hızı. Diyeceğim odur ki; Çok şanslısınız.

Filiz Hanım'a göstermiş olduğu yakın alakadan ötürü huzurlarınızda teşekkür eder, çalışma hayatlarınızda başarılar dilerim.

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI