Gökhan Bilir Diyor ki | Sigortam.net

Gökhan Bilir -Sigortam.net memnuniyetimi dile getirmek gerekirse öncelikle Filiz Hanım'ın görev tanımlamasının "Kıdemli Hasar Terapi Uzmanı" olarak revize edilmesi gerektiğini bildirmek isterim. Yaşadığım kaza sonrası o buhranda; neymiş, nasıl yapıyoruz, ne olacak, ne zaman derken bütün bu karmaşanın içerisinden bir el uzandı adeta beni çekip aldı. 

Alışılagelmiş, klişe, monoton, inisiyatif konusunda oldukça kısıtlı, samimiyetsiz olan müşteri hizmetlerinin yerine bambaşka bir müşteri hizmetiyle karşılaştım. Filiz Hanım adeta kişiye tahsis edilmiş bir sigorta koçu gibi, sürecin her anıyla bizzat ve bütün samimiyetiyle ilgilenip dakika dakika bilgi vererek bu sancılı süreci gayet normal geçirmemi sağladı. Kendisinin bu ilgisi beni oldukça memnun ve mesut etti. Bu hizmet kalitesine daha yazılacak çok şey var ama o kısmının da yaşanması lazım. 

Filiz Hanım bu zamanda hasret kalınan o samimiyet ve güvenin aslında hala bir yerlerde olduğunu gösterdi. Kendisine tekrar tekrar teşekkürü borç bilirim.

 

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI