Hasar İşlemlerinde Üstün Hizmet Kalitesi | Müşterimiz Diyor ki Sigortam.net | Sigortam.net

Sigortam.net Müşterisi -'15 Ocak 2003 tarihinde kasko sigorta poliçemi aldıktan 15 gün sonra bir hasar meydana geldi. Yağışlı bir günde Çanakkale'den İstanbul'a dönerken arabamın yoldaki bir çukura girmesi sonucunda lastiğim patladı. Ortaya çıkan hasar tutarı 130 YTL idi.
 
Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Birimi'ni aradım. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi olan Özlem Hanım'a hasarımla ilgili gerekli bilgileri verdim ve kendisi işlemlerimi takip edip en kısa zamanda beni arayacağını belirtti. Kısa bir süre sonra, Özlem Hanım beni arayarak hasar tutarının yararlandığım muafiyet indirimi diliminde olması nedeniyle, sigorta şirketinin bu hasar tutarını ödemeyeceğini söyledi. Özlem Hanım bana telefonda bu açıklamaları yaparken, ben de keşke muafiyet indiriminden hiç yararlanmasaydım dedim. Bunun üzerine Özlem Hanım, eğer istersem küçük bir miktar ek bir prim ödeyerek poliçemi muafiyet indiriminden çıkartıp muafiyetsiz bir poliçeye dönüşterebileceğimi belirtti. Böyle bir değişiklik olanağının olduğunu duymak beni çok mutlu etti ve hemen ek bir prim ödemeyi kabul ederek daha önceden muafiyetli aldığım poliçeyi muafiyetsiz poliçeye dönüştürdüm.
 
Hasar anında ve poliçe teminatlarım konusunda beni doğru yönlendiren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel bir ekibin desteğini almak ve arkamda olduğunu bilmek bana huzur ve güven veriyor. Çünkü, aldığım mükemmel hizmetle gelecekte tekrar bir hasar meydana gelirse zor durumda kalmayacağımı anladım.
 
Teşekkürler, Sigortam.net..!'
 
* Yukarıda anlatılan olay gerçektir, ancak kişi adı saklıdır.
Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI