Sigortam.net'in Hasar Sonrasıdaki Hızlı Hizmeti | Müşterimiz Diyor ki | Sigortam.net | Sigortam.net

Sigortam.net Müşterisi -27 Mayıs 2002 tarihinde, İstanbul/Bakırköy yolunda kaza yaptım. Yoğun bir çalışma temposundan sonra eve dönerken yağışlı hava nedeniyle kaygan yolda aracımın kontrolünü kaybederek bariyerlere çarptım ve daha sonra da takla attım. Bana bir şey olmadığı için çok şanslı idim. Ancak S320 L model Mercedes marka aracımda çok fazla hasar vardı. Hemen Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Birimini aradım. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi, Arzu Pir hasarım ile ilgili gereken tüm işlemleri başlatarak aracımın hemen servise çekilmesini sağladı. Ertesi sabah Sigortam.net Müşteri Temsilcisi Emre Kanbur, beni ziyaret etti ve tüm hasar işlemleri ile kendisinin ilgileneceğini belirtti. Sigortam.net hasar uzmanı Feyza Fidan ve Emre Kanbur, sigorta şirketi ile görüşerek hasar dosyasının hızla oluşturulmasını ve bağımsız eksper değerlendirmesinin hemen yapılmasını sağladılar. Eksperin belirlediği ağır hasar bedeli 130.000 YTL üzerindeydi. Eksper, bu ağır hasar bedeli üzerine bana tam kayıp (pert) kabulünü önerdi ve ben de kabul ettim. 
 
Emre Kanbur'un sigortamı yaptırırken bana önerdiği poliçe, aracımın ilk altı ayda tam kaybı halinde 0 kilometre araç bedelini ödemeyi sağlayan bir poliçe idi. Böylece bende hiç bir kaybım olmadan aynı aracı gönül rahatlığı ile sipariş ettim. Sigortam.net Genel Müdür Yardımcısı Nihan Sezer ve Genel Müdür Uğur Ergün bana geçmiş olsun ziyaretlerini yaparak, ilgili sigorta şirketinin yeni aracımın faturalarını karşılayan 177.5 milyar liralık çeki de teslim ettiler. Hasar süresi boyunca hiç bir zorlukla karşılaşmadığım için aldığım hizmetten çok memnun kaldım. 
 
Ayrıca, Sigortam.net'ten doğru poliçeyi ve profosyonel hizmeti almak da kaybımı önledi. Her zaman ve özellikle hasar anında karşılaşabileceğim zor durumlar için, arkamda haklarımı koruyan ve işlemlerimi takip eden bilgili ve uzman bir ekip olduğunu bilmek de bana ayrıca güven ve huzur verdi.' 
Sigortam.net'e ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.* 
 
* Yukarıda anlatılan olay gerçektir, ancak kişi adı saklıdır.
Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI