Sigortam.net'in Hasarda Hizmet Kalitesi | Müşterimiz Diyor ki | Sigortam.net | Sigortam.net

Sigortam.net Müşterisi -'13.04.2003 tarihinde Bostancı'dan Kadıköy'e giderken kaza yapmış bir arabayı çekmekte olan çekici, frenlerinin bozulması nedeniyle arabama hızla çarptı ve sürüklenmeye başladım. Bu sırada benimle birlikte yol kenarına park edilmiş olan arabalar da sürüklenmeye başladı. Benimki dahil toplam üç araba çeşitli yerlerinden hasar gördüler. Trafik polisleri, olay yerinde olmaları nedeni ile hem kazaya tanık oldular hem de benim arabam ve diğer zarar gören arabalarla ilgili kaza tutanaklarını tuttular.
 
Arabam çalışmaz durumda olduğu için olay yerinden Sigortam.net Müşteri Hizmetleri Birimi'ni aradım. Müşteri Hizmetleri Yetkilisi Derya Türkkantos'a olayı kısaca anlatarak, bir çekici talebinde bulundum. Derya Hanım, en kısa sürede kaza yerine bir çekici gönderilmesini sağlayacağını belirterek ilgili tüm hasar işlemlerimin Sigortam.net tarafından takip edileceğini belirtti.
 
Telefonu kapattıktan kısa bir süre sonra bir çekici geldi ve arabamı yetkili bir servise götürdü. Ertesi gün arabam eksper tarafından görülmüş ve tamirine başlanmıştı. İki gün sonra ise, Sigortam.net Hasar Departmanı'ndan Neriman Hanım beni arayarak eksper raporunun sigorta şirketine ulaştığını, hasar dosyamın incelendiğini ve 21 Nisan 2003 tarihinde hasar tazminatımın ödeneceğini belirtti. Gerçekten de belirtilen tarihte hasar tazminatım olan 4.500 YTL banka hesabıma yatırılmıştı.
 
Teşekkürler Sigortam.net!'
 
* Yukarıda anlatılan olay gerçektir, ancak kişi adı saklıdır.
Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI