Levent Aydın Diyor ki | Sigortam.net

Levent Aydın -Merhaba,
 
Öncelikle buraya sıradan bir müşteri olarak yazmak ve sizinle ilgili memnuniyetimi kısa da olsa buradan anlatmak istedim.
 
7 Aralık’ta Pazar günü 08:30 civarında tek taraflı kaza meydana geldi. Aracı kullanan abim yolun kaygan olması nedeniyle karşı şeride geçip bariyere çarparak durabildi. Beni arayarak kaza yaptığını gelmemi istediğini söyledi. Açık öğretim sınavına yetişmesi gerektiği için fotoğraf çekemedik ve tutanak tutamadık. Kaza tek taraflı olduğu için aracı bir servise çektik ve gittik. 8 Aralık Pazartesi günü otomotive gittim fakat sigorta şirketimle anlaşması olmadığını öğrendim. Biz de aracı başka bir servise çektik ve sonrasında beyanname doldurdum. Sigortadan yedek araç istedim. Sigorta olayı araştırmak için detay araştırma firmasını gönderdi.
 
Filiz Hanım’ı arayarak durumu anlattım. Moralim oldukça bozuk olduğu için bir daha aramadım fakat Filiz Hanım hergün arayarak çok yardımcı oldu ben de bu sayede işime odaklanmaya devam ettim. Kapıma araç yolladılar ve sigorta şirketiyle ben muhattap olmadım. Hem uygun fiyat hem çok ilgi hem de sıfır hata ile sigortamı yapan Merve Hanım’a çok teşekkür ederim. Filiz K.’na da çok teşekkür ederim. Onun yardımları ve zekiliğiyle benim gibi müşteriler ve siz çok daha ileriye gidersiniz. Yazımı uzun olduğu için burada sonlandırmak zorundayım daha sonra tekrar yazacağım. İyi çalışmalar.

 

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI