Murat Erkek Diyor ki | Sigortam.net

Murat Erkek -Merhabalar, 3 senedir Sigortam.net ile aracımın kasko ve trafik poliçesini yaptırıyorum. 18/01/2015 tarihinde trafik kazası geçirdim maddi hasar oluştu, bu benim ilk maddi hasarlı trafik kazamdı. Ne yapacağımı bilemiyordum hasar dosyam oluşturulurdu, hasar uzmanı Sayın Filiz K. ile görüştüm kaza sonrası kusur oranları ile ilgili sorunları ve itirazları Filiz Hanım yönlendirmesi ile hallettik. Hasar sonrası Filiz Hanım  aracımın bir an önce yapılması için bizzat kendisi, (eksper yönlendirmesi olsun, parça temini olsun) elinden gelen bütün imkanları ile sorunsuz bir şekilde tarafıma sürekli bilgi vererek halletti ve aracıma kavuştum.
 
Sayın Filiz K. Hanım’a göstermiş olduğu ilgisinden, alakasından, bilgi ve tecrübesi ile yapmış olduğu yardımlarından dolayı sonsuz teşekkür ederim. Sigortam.net böyle çalışanları olduğu için çok şanslı, bu yaşadığım süreçte Filiz Hanım sayesinde  Sigortam.net’e olan güvenim daha da arttı benim için bir tecrübe oldu.
 
Şunu anladım ki aracınızı herkes sigorta yapabilir ama kaza sonrası yanınızda size destek olacak sizi savunacak kimseyi bulamazsınız. Aracımın kasko ve trafik poliçelerini Sigortam.net ile yaptırarak ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha anladım.
 
En içten saygılarım ve sevgilerimle çok teşekkürler.

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI