Hüseyin DİK Diyor ki | Sigortam.net

Hüseyin Dik -Öncelikle şahsım ve referansım ile şirketinizden poliçeler hakkında bilgi alan dostlarıma gösterilen ilgi alaka dolayı tüm Sigortam.net ailesine tüm samimiyetim ile teşekkür ediyorum.
 
26/12/2009 tarihinde ilk defa sıfır model bir araça sahip olduğum gün kendimle ne kadar gurur duydum anlatamam. Bu gurur ve mutlulukla sahibi olacağım bu maddi olarak en değerli varlığımı tabi ki en güvenli şekilde korumam gerektiğini biliyordum.Gerek dost çevremden gerekse İnternet üzerinden bir çok sigorta acentesi yetkilisi ile görüştüm. O gün rakamlara bakmaksızın yaptığım görüşmelerde hep aynı şeyi yaşadım, acaba benim için bu kadar kıymetli olan bu araç karşımdaki için ne kadar  kıymetli. Benim anahtarına baktığımda kendimle gurur duymamı sağlayan bu araç, karşımdaki için sadece kazanacağı komisyondan ibaret mi? Yoksa aklından geçenler; önemli olan poliçeyi satmak, bundan sonrası beni bağlamaz, ben poliçeyi satar parama bakarım arkadaş... v.s. gibi düşüncelerden ibaret mi?
 
Hal böyleyken şu an manevi olarak geçmişimin gurur kaynaklarından biri olan aracım, bu gün gerektiğinde maddi olarak vazgeçebileceğim 22.000,00 tl  den ibarettir. Bunu bugün mail kutuma düşen şirketinizin maili sayesinde fark ettim. 31/12/2009 tarihinde Cuma bey ile yaptığım görüşmeyi bu gün gelen mailiniz ile tekrar anımsadım. Benim kadar titiz ve zor tatmin olan birine bu güne dek gösterilen gerek ilgi alaka, gerekse samimiyet yıllar geçse de hiç değerini kaybetmedi. Cuma beyle başlayıp, bir dönem Yıldız hanım ile devam eden memnuniyet, inanıyorum ki İnanç hanım ile devamlılığını sürdürecektir.
 
Tabi bunca güzellikler içerisinde de ara sıra istemeyen durumlarla karşılaşabiliyoruz. Misal bu yıl içerisinde poliçe taksitlerimi kartımdan tahsili sırasında bir kaç günlük gecikmenin yaşandığı gibi. Fakat bu durum da dahi şirket çalışanlarınızdan en küçük zorlayıcı ya da küçümseyici bir tek kelime duymamış olmam bir kez daha Cuma beyin benim hislerime tercüman olduğu ve Sigortam.net ailesi ile çalışmamamın ne kadar doğru bir tercih olduğunu hatırlattı.
 
Ayrıca şahsımda olmak üzere, zaman zaman nasıl ki istemeyen durumlar ile karşı karşıya kaldığımız anlar da maalesef ki, yaptığımız fevri davranışlardan bazıları da  karşımızda ki şirket personelini kırıcı, suçlayıcı hatta aşağılayıcı bir üslup olmasına rağmen ilk söylediğimiz cümle olan ''Senin müdürün yok mu? Ona bağla şikayet edeceğim seni'' ise, şuan bu maili atmak benim için bir görevdir. Siz gibi değerli şirketler olduğu sürece biz bilinçli tüketiciler verilen hizmetin kalitesini ve kıymetini her daim anlayacağız.    
 
Sonuç olarak seçilerek ailenize dahil ettiğinizi düşündüğüm çalışanlarınızın biz müşterilerine yaşattığı memnuniyet ve güvenin daim olmasını diler, daha uzun süreler birlikte çalışmayı tüm samimiyetimle istemekteyim.
Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI