Savaş Akdoğan Diyor ki | Sigortam.net

Savaş Akdoğan -23 Ocak’ta talihsiz bir şekilde aracımıza park halindeyken başka bir aracın çarpması sonucu daha önce hiç yaşamadığımız bir tecrübe ve prosedürle karşı karşıya kaldık. Kısaca hikayemizi anlatmak ve sürecin her anında yanımızda yer alan tüm Sigortam.net ailesine teşekkürlerimizi iletmek isteriz. 

Başlangıçta da belirttiğimiz gibi, aracımız bizim dahilimiz dışında bir kaza durumunun içerisinde kaldı. Sigorta firması, yetkili servisler, trafik şube derken alışık olmadığımız bir koşuşturmanın ve telefon trafiğinin içerisinde bulduk kendimizi. Daha ilk günden itibaren Sigortam.net çalışanlarının yardımcı yaklaşımları ve doğru yönlendirmeleri ile hem yanımızda birilerinin olduğunu hem de sırtımızdan nasıl büyük bir yük alındığını hissettik. 

İlk olarak sigorta firmasının ağır işleyen süreçleri Sigortam.net'in yardımlarıyla hızlandı ve isteğimiz üzerine aracımız Ankara’dan en yakın yetkili servis olarak İstanbul'da bir servise çekildi. İlk servis işlemlerinin başlaması ile de Sigortam.net’in sürece katkıları her gün artarak devam etti. Özellikle hasar departmanı ve şahsen de sayın Filiz Hanım, gerek servis tarafı ile gerekse sigorta firması tarafı ile devamlı olarak irtibat halinde olup süreci hep yakından takip etti. 

En stresli olduğumuz zamanlarda hiç yorulmadan günde birçok defa hem bizi bilgilendirdi, aydınlattı hem süreci takip etti. Filiz Hanım pert kararının çıkması, gerekli evrakların hazırlanması, adım adım yapılacak işlemler hususunda sanki kendi poliçesiymişçesine bizlere o kadar çok yardımcı oldu ki, gerçekten kendisinin desteği ve Sigortam.net’in bu derece müşteri odaklı yaklaşımı olmasa bu kadar sorunun üstesinden nasıl gelirdik bilmiyoruz.
 
Bir kez daha Filiz Hanım nezdinde firmanıza, profesyonel katkıları ve harcadığı emek için teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte de Sigortam.net ile çalışıyor olmanın bize verdiği iç rahatlığını taşıyor olacağız.

Saygılarımızla,

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI