Selçuk Yıldız Yorumu | Sigortam.net

Selçuk Yıldız -Merhaba,

22.04.2014 tarihinde şahsıma ait evin konut sigortası poliçesini mevcut şirketten iptal edip başka bir şirkete vermek için Sigortam.net sayfasına başvuruda bulunmuştum, Sitenizden bana Merve Gündoğdu isimli Müşteri Temsilciniz geri dönüş sağladı.Yaklaşık olarak en az on defa telefonla irtibata geçerek ki bu tamamen benim yüzümden oldu, bir türlü nasıl yaptıracağım konusunda karar veremediğim için defalarca irtibata geçerek beni ikna etti ve Aviva sigorta ile anlaşmamızı sağladı.

Ben şahsım olarak bir çok banka, gsm operatörü, resmi ve özel kurum ve şirketlerle sürekli irtibatta olan birisiyim, bunların başındada bankalar gelir. Ancak hiçbir müşteri temsilcisinde personeliniz Merve Gündoğdu Hanım gibi bir telsilci ile ne yazık ki karşılaşmadım. Bu memnuniyetimi kendisine de ilettim.

Karşıdaki müşterinin sadece işini yapan nemrut ses tonlu telsilcilere inat yapar gibi; çok nazik, sabırlı, cana yakın bir davranış sergileyerek gerek kendisinin gerekse şirketinizin ismini çok güzel bir şekilde temsil etmekte. Bu denli işinde başarılı ve müşteri gözünde çok iyi bir izlenim bırakacak bir personeliniz olduğu için çok şanslısınız. Bundan sonraki çalışmalarında kendisine ve sizlere başarılar dilerim. 

Hikayeni Paylaş
Siz de Sigortam.net'in sayıları 2 milyonu geçen müşterisinden biriyseniz
hemen hikayenizi bizimle paylaşın, yayınlayalım.


444 24 00
7/24 SİGORTA DESTEK HATTI