Hakkımızda

Neden Farklıyız?

21 yıldır müşterilerimize sigorta konusundaki en iyi deneyimi yaşatıyoruz.
21 yıl önce henüz internetin emekleme aşamasında olduğu bir zamanda vizyonerliğimizi ortaya koyup sigorta şirketleri ile müşterilerini buluşturmaya karar verdik. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir sigorta pazar yeri olmayı başardık. Yaptığımız işin karşılığını Türkiye’nin en çok bilinen Online Sigortacılık Markası* olarak alıyoruz.
*2020 Ipsos Marka Sağlığı Araştırması sonuçlarına göre Sigortam.net, Türkiye’nin en çok bilinen Online Sigortacılık Markası’dır.
1 - SEÇERKEN expand_more expand_less
1 - SEÇERKEN
Sigortam.net'ten teklif almadan, sigorta almayın. 20 Sigorta şirketinden tüm fiyatları ve teminatları karşılaştırın, 3 adımda 2 dakikada kolayca alın!
2 - SATIN ALIRKEN expand_more expand_less
2 - SATIN ALIRKEN
Sigortanızı bütçenize zarar vermeden peşin ya da taksit taksit ödeyin! Üstelik %50'ye varan fiyat avantajı ve en iyi fiyat garantisiyle!
4 - YENİLERKEN expand_more expand_less
4 - YENİLERKEN
Yenileme sürecinde de tüm avantajlarımızla yanınızdayız. Poliçe vadenizi sizin yerinize takip ediyor, tüm hasarsızlık ve indirim haklarınızı gözetiyoruz.

Poliçe Almadan Çıkmayın!

Türkiye'nin en büyük 20 sigorta şirketinin, onlarca sigorta paketi arasından en uygun tekliflere ulaşmanızı sağlıyoruz!Sigortam.net Avantajları
  • Türkiye’nin En Büyük
    20 Sigorta Şirketi
  • Tek Seferde
    Onlarca Teklif
  • En İyi Fiyat
    Garantisi