Neredekal.com: Türkiye’nin Tatil ve Konaklama Rehberi

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com 2007 yılında kurulmuş ve 2010 yılında iLab Ventures Holding çatısı altına girmiştir.

Güncel ve interaktif bir tatil rehberi niteliği taşıyan sitede, bölgeler ve tesisler hakkında detaylı tanıtımlar sunulmaktadır.

 Tanıtım sayfalarında bölgedeki gezilecek yerler, yapılacak şeyler, oteller, otel fiyatları, mekanlar ve bölgeye ulaşım ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Pansiyon, butik otel, apart otel ve termal otel gibi birçok farklı kategoriden tesisin yer aldığı sitede, tesisler tüm ayrıntılarıyla kullanıcıya sunulmaktadır.

Tesislerin yıl boyunca geçerli olan fiyatları tatilciye sunulmakta ve farklı sistemlerdeki otel fiyatları ile karşılaştırma imkanı vermektedir.

Neredekal.com’da yer alan bölge tanıtım, otel ve mekan sayfalarında 100 binden fazla tatilci yorumu bulunmakta ve bu sayfaları yılda 12 milyon kişi ziyaret etmektedir. Kullanıcılar bu sayfalarda erken rezervasyon, ekonomik konaklama ve ucuz otel fırsatlarını yakalamaktadır.

Neredekal.com, bölge ve otel tanıtımlarının yanı sıra online rezervasyon, araç kiralama ve uçak bileti gibi tatilcilerin ihtiyaç duyabilecekleri alternatif hizmetler de sunmaktadır.

 

Neredekal.com’u Kullanmanın Avantajları

• Yurt içi ve yurt dışındaki 700’den fazla bölgenin detaylı tanıtımına ulaşır.
• Gezi rehberi sayfalarında gezilecek yerler, yapılacak şeyler, mekanlar, ulaşım ve bölgede bulunan oteller hakkında tüm bilgileri bir arada bulur.
• Tatil deneyimlerini paylaşabilir, diğer kullanıcıların seyahat ve konaklama tavsiyelerini görebilir.
• Otel fiyatlarını karşılaştırabilir, erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilir ve online rezervasyon yapabilir.
• Araç kiralayabilir, uçak bileti satın alabilir, tatil fırsatlarını yakalayabilir.
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL