444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Neredekal.com: Türkiye'nin Tatil ve Konaklama Rehberi

28 Şubat 2013

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen tatil ve konaklama sitesi Neredekal.com 2007 yılında kurulmuş ve 2010 yılında iLab Ventures Holding çatısı altına girmiştir.

Güncel ve interaktif bir tatil rehberi niteliği taşıyan sitede, bölgeler ve tesisler hakkında detaylı tanıtımlar sunulmaktadır.

 Tanıtım sayfalarında bölgedeki gezilecek yerler, yapılacak şeyler, oteller, otel fiyatları, mekanlar ve bölgeye ulaşım ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Pansiyon, butik otel, apart otel ve termal otel gibi birçok farklı kategoriden tesisin yer aldığı sitede, tesisler tüm ayrıntılarıyla kullanıcıya sunulmaktadır.

Tesislerin yıl boyunca geçerli olan fiyatları tatilciye sunulmakta ve farklı sistemlerdeki otel fiyatları ile karşılaştırma imkanı vermektedir.

Neredekal.com’da yer alan bölge tanıtım, otel ve mekan sayfalarında 100 binden fazla tatilci yorumu bulunmakta ve bu sayfaları yılda 12 milyon kişi ziyaret etmektedir. Kullanıcılar bu sayfalarda erken rezervasyon, ekonomik konaklama ve ucuz otel fırsatlarını yakalamaktadır.

Neredekal.com, bölge ve otel tanıtımlarının yanı sıra online rezervasyon, araç kiralama ve uçak bileti gibi tatilcilerin ihtiyaç duyabilecekleri alternatif hizmetler de sunmaktadır.

 

Neredekal.com’u Kullanmanın Avantajları

• Yurt içi ve yurt dışındaki 700’den fazla bölgenin detaylı tanıtımına ulaşır.
• Gezi rehberi sayfalarında gezilecek yerler, yapılacak şeyler, mekanlar, ulaşım ve bölgede bulunan oteller hakkında tüm bilgileri bir arada bulur.
• Tatil deneyimlerini paylaşabilir, diğer kullanıcıların seyahat ve konaklama tavsiyelerini görebilir.
• Otel fiyatlarını karşılaştırabilir, erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilir ve online rezervasyon yapabilir.
• Araç kiralayabilir, uçak bileti satın alabilir, tatil fırsatlarını yakalayabilir.
 


Okumaya Devam Edin

Hizmetlerimiz

15 Haziran 2010 Salı

Sigortam.net kasko sigortası, trafik sigortası, özel sağlık sigortası için sigorta sorgulama, karşılaştırma ve satın alma hizmetleri sunar.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.

Aksigorta'nın Hedefi 1 Milyar Ciro

01 Haziran 2010 Salı

Aksigorta 2010 yılında sigorta bilincini geliştirme konusunda atağa kalktı. 2009 da 900 milyon ciro elde eden Aksigorta 2010 yılında 1 milyar liraya yakın ciro hedefliyor.