Sigortam.net'te Net İndirim Günleri Başladı!

Ağustos sonu Net İndirim günleri başladı! Kasko, Trafik Sigortası veya Sağlık Sigortalarını hem Ağustos fiyatlarıyla hem de Net İndirimlerle alabilirsin.

 • Kaskonu Net 120 TL,
 • Trafik Sigortanı Net 40 TL 
 • Sağlık Sigortanı Net 150 TL indirimle hemen al!

Kupon Kodu: NET310

Son gün: 31 Ağustos Salı

Kampanyaya Katılın!

Katılım Koşulları
+
 1. Kampanya, 25 – 31 Ağustos tarihleri arasında www.sigortam.net internet sitesi ya da 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak kasko veya trafik sigortası poliçelerinde geçerlidir.
 2. Kampanya kapsamında branş bazında tanımlanacak indirim tutarları aşağıdaki gibidir;
  1. Kaskoda 120 TL
  2. Trafik Sigortasında 40 TL
  3. Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarında 150 TL (sadece Sigortam.net’ten ilk defa alınan poliçelerde)
 3. Kampanyadan yararlanmak için; www.sigortam.net internet sitesinden alınan poliçelerin satın alma aşamasında “kupon kodu” alanına indirim kodunun girilmesi gereklidir. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan alınacak poliçeler için ise indirim kodunun satış danışmanına iletilmesi gerekir.
 4. Sigortam.net’ten daha önce alınmış kasko ve trafik sigortası yenilemelerinde kampanyadan yararlanmak için yenileme işleminin www.sigortam.net internet sitesinden yapılması gereklidir. Kampanya, 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan yapılacak yenilemelerde geçerli değildir.
 5. Kampanya, Sigortam.net’ten daha önce alınmış Özel Sağlık ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarının yenilemelerinde geçerli değildir.
 6. Kampanyaya katılım için minimum poliçe alt limiti tamamlayıcı sağlık sigortası için 1.000 TL, özel sağlık sigortası için 2.500 TL’dir.
 7. Bu kampanya Sigortam.net’in internet indirimi ya da diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 8. İndirim tutarı, poliçenin düzenlendiği ayın son iş günü satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade edilecektir.
 9. Poliçenin düzenlendiği tarihten itibaren 150 gün içinde iptal edilmesi durumda verilen indirim geri alınacaktır.
 10. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 11. Sigortam.net, gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.