Ödül Programı
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Sigortam.net’te Ödül Kazanmak Çok Kolay!

Arkadaşlarınıza Sigortam.net’i tavsiye edin, Sigortam.net’ten ilk defa satın aldıkları kasko, trafik ve özel sağlık sigortası poliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i kadar indirim kazanın. Ayrıca duyuracağımız çeşitli kampanyalara katılın, daha çok ödül kazanın!

Nasıl Ödül Kazanılır? 

Sigortam.net’te poliçesi olan herkes ödül programından faydalanabilir.

Sigortam.net’ten aldığınız yürürlükte kasko, trafik ya da sağlık poliçeniz varsa aynı branşlardan  herhangi birinden sigorta yaptırma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınlarınızı, akrabalarınızı, arkadaşlarınızı bize referans olarak verin.  Referans verdiğiniz yakınlarınızdan herhangi biri poliçe satın aldığında siz de ödülünüzü kazanın. Daha çok yakınınızı referans gösterin, kazanacağınız ödülleri de bir o kadar artırın.

Kazandığınız ödüllerin tamamını ya da bir kısmını kasko, trafik ve sağlık sigortalarında ister yeni poliçe alırken, isterseniz de mevcut poliçenizi yenilerken indirim olarak kullanın.

Sadece referans vererek değil, düzenlediğimiz çeşitli kampanyalardan da ödül ve indirim kazanabilirsiniz. Bu tür kampanyalar için sitemizi düzenli takip etmeyi unutmayın.