Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir? | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

online sigorta teklifi

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı.

Sigorta araştırmalarınızda ve alımlarınızda online sigorta teklifi uygulamaları hem kolay, hem de tüm detayları görmek açısından faydalı.

Sigorta ve sigorta aracılık şirketleri, müşterilerine hızla ulaşmak, kesintisiz ve etkin hizmet verebilmek için altyapılarını online hizmetler sunabilecekleri şekilde yapılandırmaktalar. Başta online trafik teklifi olmak üzere birçok sigorta branşı için kolaylıkla teklif alınabiliyor.  
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
İhtiyacınız olan sigorta branşını seçin, en iyi fiyata 3 dakikada ulaşın!
 
Böylece hem müşterilerinin isteklerine çok kısa zamanda cevap vermiş hem de onları hiç yormadan kapsamlı bir araştırma sunmuş oluyorlar.

Online Sigorta Teklifi Nasıl Alınır?

Online sigorta teklifi almak için, teklif almak istediğiniz sigorta türüne göre doldurmanız gereken bazı bilgiler bulunmaktadır.

Kasko ve trafik sigortası teklifi almak için; ruhsat sahibine ilişkin kişisel bilgiler ile araç bilgilerini girmeniz yeterlidir.

Özel sağlık sigortası teklifi için ise; alacağınız ürünün kim için – kendiniz mi, aileniz mi, sadece çocuğunuz için mi – olacağına göre değişen soruları cevaplamanız gerekmektedir. İster trafik veya kasko sigortası, ister sağlık sigortası olsun, verdiğiniz bilgilerin size özel ve güncel bilgiler olması önemlidir.

Beyan ettiğiniz bilgilere göre sonuçlar, anlık olarak değerlendirilmekte, sigorta primi hesaplanması ve size özel teklif hazırlanması sırasında kullanılmaktadır.

İnternete girebildiğiniz herhangi bir yerden fiyat avantajlarını görmek, sizin için en uygun ve kârlı sigorta poliçesine hiç yorulmadan sahip olmak, böylece hayatınızı kolaylaştırmak için online sigorta teklifi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Ayrıca online sigorta poliçesi aldığınızda poliçeleriniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilir. Web sitemiz ve doldurduğunuz tüm formlar, girilen bilgilerin güvenliği açısından 'SSL' sistemi ile donatılmıştır. Bu nedenle verilen bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görülemez.
 
Sigortam.net olarak 2001 yılından beri 20 sigorta şirketinin, araç ve sağlık branşlarında sigorta tekliflerini hazırlayıp sunmaktayız. Sigortam.net’ten sadece 3 dakikanızı ayırarak sigorta sorgulama yapıp, ihtiyacınıza özel, en hızlı ve en doğru teminatları içeren poliçenizi karşılaştırmalı olarak görüp kolayca satın alabilirsiniz. 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayarak 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Sigorta Şirketleri Nasıl Çalışır?

Sigortanın çalışma mantığı, ortak risk altında olan kişilerin, maddi güçlerini birleştirip, yardımlaşmasıdır. İşte sigorta şirketleri bu benzer riskleri taşıyan kişileri bulur ve hasar gerçekleştiğinde, giderilmesini sağlarlar.

Devamını Oku

Sigorta Yaptırmanın Faydaları Nelerdir?

Önceden tahmin edemediğimiz başımıza gelebilecek risklerden ihtiyacımız olan sigortaları önceden temin ederek önlem almamız mümkün. 

Devamını Oku

2014 Vadeli Sigortalarımı Şimdiden Alabilir Miyim?

Kasko, zorunlu trafik ve özel sağlık sigortası  poliçelerini 2014 vadeli almak isteyenlerin yılbaşına kadar beklemesi gerekiyor.

Devamını Oku