444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Hesaplamanın Avantajları Nelerdir?

01 Kasım 2012
İnternet teknolojisi hayatımızın tüm sürecinde önemli bir yer tutuyor. Artık çok yorulmadan, uzun görüşmeler yaparak zaman kaybetmeden, birkaç tuşla öğrenmek istediklerimizi öğreniyor, ihtiyacımız olan bilgi ve hizmetlere kolay ve hızlıca ulaşabiliyoruz.
Sigorta gibi geniş kapsamlı, doğru bilinen yanlış sayısının çok olduğu bir sektörde online işlemler bizi büyük bir dertten kurtarıyor. Artık verdiğimiz bilgiler doğrultusunda pek çok şirketten farklı online sigorta teklifleri alabiliyor, kendimiz için en uygun olanını istediğimiz gibi inceleyebiliyoruz. Böylece şirketler arası fiyat ve hizmet farklılıklarını detaylıca görme fırsatımız oluyor. Ayrıca daha güzeli, satın aldığımız sigorta poliçesi adresimize teslim ediliyor ve poliçe vadesi otomatik olarak hatırlatılarak sigortasız kalma ihtimalimiz ortadan kaldırılıyor.
 

Kasko Sigortası Hesaplama

 
Online sigorta hesaplama ile en çok başvurulan sigortalardan biri de kasko sigortası. Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yaptırılan, bir mal sigortası türüdür. Sigortalının iradesi dışında herhangi bir motorlu kara taşıtının, hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlamak için yapılır. 
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN
Kasko sigortasında amaç, aracınızda meydana gelecek riskleri finansal olarak güvence altına almak ve risk anında size yardımcı olmaktır. Bu sigorta bir kaza anında, kazanın gerçekleşmesine siz sebep olmuşsanız, karşı tarafın hasar ödemesini sizin adınıza yapar. Böylece önemli bir maddi külfetten kurtulmanıza yardımcı olur.
 
Online kasko hesaplama ile aracınızın kasko değeri otomatik olarak hesaplanır. Böylece, kasko poliçesi yaptırırken, fazla ya da eksik kasko değerine göre kasko yapılmasını engellemiş olursunuz. Bu her iki durum sigorta poliçesi düzenlerken, sizin yararınıza gibi görünebilir ancak hasar anında sakıncaları ortaya çıkar.. Sigorta şirketleri tüm hasar ödeme hesaplamalarını aracınızın hasar anındaki piyasa değeri üzerinden yapar. Aracınızın değerini fazla göstermek yalnızca daha fazla prim ödemenize neden olur, daha fazla tazminat almanıza değil. Öte yandan aracınızı değeri altında bir rakam üzerinden sigortalatırsanız ve hasar anındaki piyasa değeri sigorta değerinden daha düşük kalırsa sigorta şirketi size aynı oranda az ödeme yapar. Bu nedenle sigorta hesaplama işlemlerinde kasko değerinizi bilmek sizin için faydalıdır.
 
Aracınızın kasko değerini hemen öğrenmek için, aylık olarak güncellenen kasko değer listesinden yararlanabilirsiniz. Kasko değer listesi için tıklayın.
 
Kasko sigortası fiyatları, aracınıza, aracınızın kasko değerine, kişisel özelliklerinize, poliçe teminatlarına ve sigorta şirketlerine göre farklılık gösterir. Sigortam.net’ten sadece 3 dakikanızı ayırarak, ihtiyacınıza özel, en hızlı ve en doğru teminatları içeren poliçenizi karşılaştırmalı olarak görüp kolayca satın alabilirsiniz. Kasko sigortanızı seçerken ve sarın alırken yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda  444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan bizi arayarak 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010 Perşembe
Sigorta şirketleri acentaları, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır.

Sevil Mert ile Online Sigorta Sektörü & Sigortam.net

13 Mayıs 2011 Cuma
Türkiye’de online sigortacılık sektörünü ve 10. yılını kutlayan Sigortam.net hakkında merak edilenleri Sevil Mert ile Eticaret Mag için yaptığım bu röportajda konuştuk.

Online Sigorta Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2013 Cuma
Sigorta alımında verilen kararın doğruluğu ancak risk gerçekleştiğinde anlaşılabildiği için sigorta karşılaştırma işlemi bu uzun vadeli karar sürecinde kişilere büyük fayda sağlamaktadır.