444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Karşılaştırma Nasıl Yapılır?

01 Şubat 2013

Sigortada ihtiyaçları tam olarak karşılayan, beklentilerle örtüşen ürünler almak çok önemlidir. 
        Hemen Ara, Teklif Al    
Sigorta alımında verilen kararın doğruluğu ancak risk gerçekleştiğinde anlaşılabildiği için sigorta karşılaştırma işlemi bu uzun vadeli karar sürecinde kişilere büyük fayda sağlamaktadır.
 
Araç sahipleri için trafikte tam olarak bir güvenceden söz edilebilmesi hem zorunlu trafik sigortası hem de kasko sigortası yapılarak mümkün olabilir. Trafik sigortası ve kasko, farklı amaçlara hizmet eden ama her koşulda, hasar anında araç sahibini koruyan araç sigortalarıdır. 
 
Online sigorta karşılaştırma işlemi, birkaç dakikada bir yıllık sigorta ihtiyacını tam olarak karşılayabilmeyi sağlamaktadır. Satın alınan ürünün neleri kapsadığını veya kapsamadığını bilmek, bir hasar anında beklenmedik sürprizler yaşamasına engel olmaktadır. Örneğin, satın alınması planlanan kasko sigortasında çekici hizmeti yok ise; aslında bu hizmet ek teminat kapsamında,  isteğe bağlı ve ücretli olduğu için satın alınan sigorta paketininde bulunmadığı hasar anında değil, poliçeyi yaptırma anında, yani sigorta sorgulama aşamasında farkında olunarak alınırsa, ihtiyaç anında maduriyet yaşanmamış olur.  Bu hizmet sürücü için öncelik sıralamasında yukarılardaysa, sorgulama işlemi sorasında poliçeye eklenmesi ve buna göre doğru fiyatların alınması mümkün olmaktadır. Online sigorta ile ilgili "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızı da okuyabilirsiniz.
 
 
Online hizmetlerden biri olan online kasko uygulaması aracılığı ile aracınız için en doğru kasko poliçesini oluşturabilir, bu konuda karşılaştırmalı teklifleri ve içeriklerini inceleyebilirsiniz. 
 
 
Sağlık sigortası sorgulama işlemi sırasında sizinle ilgili oldukça detaylı bilgiler istenmektedir. Ayrıca sağlık sigortalarında isteğe göre poliçeye eklenebilecek farklı teminatlar da bulunmaktadır. Online sağlık sigortası karşılaştırma sırasında tüm ek teminatları görebilir, farklı şirketlerin sundukları bireysel paketleri ve aile paketlerini görebilir, sizin için en avantajlı sağlık sigortasını sadece birkaç dakikada seçebilirsiniz. 
 
 
Online poliçe sorgulama ekranında ruhsat sahibine ve araca dair bilgileri girerek farklı şirketlerin poliçe sorgulama sonuçlarını görebilirsiniz. Böylece hem zamandan kazanırsınız, hem de çeşitli şirketlerle görüşmeler yapmak için enerji harcamamış olursunuz. 
 
Online sigorta karşılaştırma ile size özel, en uygun sigortaya sadece birkaç dakikanızı ayırarak Sigortam.net’ten ulaşın. Sigorta uzmanlarımıza danışmak için 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 bizi arayın.Ara, Teklif Al

Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010 Perşembe
Sigorta şirketleri acentaları, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır.

Online Sigorta Alınır mı?

02 Mart 2016 Çarşamba
Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.