444 24 00
7/24 Yanınızdayız

En Uygun Online Sigorta Poliçesi

09 Ekim 2014

Sigorta yaşanabilecek risklere karşı size maddi güvence sağlar. Hayatın her anı risklerle doluyken sigortanızın olmaması büyük kayıptır. Riskin yaşattığı üzüntünün yanında bir de maddi yıpranma sizi içinden çıkılmaz bir durumun içine sokabilir.

Online işlemler artık hayatımızın bir parçası. Teknolojinin büyük bir hızla ilerlemesi günlük hayatımızda interneti çok sık kullanmamıza neden oldu. Olumlu gelişme yaratan bu durum birçok işlemin çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilmesini sağladı.

Sigortacılık alanında da büyük kolaylıklar sağlayan internet, uzun ve zor prosedürler içeren sigorta satın alma süreçlerini sona erdirdi. Artık sadece 3 dakikada online sigorta satın almak mümkün. Tüm sigorta şirketlerini dolaşarak teklif almak yerine internet üzerinden birçok şirkete ulaşarak tek bir tık ile teklifleri görmek saniyeler içinde gerçekleşiyor. Hem de daha fazla ürün çeşidini daha uygun fiyatlarla görmüş oluyorsunuz. Dolayısıyla bu kadar geniş imkanlar mevcutken sigorta yaptırmamak yanlış bir davranış olacaktır. Online sigorta poliçesi teklifi almanın avantajlarına “Online Sigorta Teklifi Almanın Kolaylıkları” yazımızdan ulaşın.

   

Sigortam.net Türkiye’nin en iyi sigorta şirketleri ile anlaşmalıdır. Yalnızca aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz sizi en uygun online sigorta teklifine ulaştırır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigortam.net’ten En Uygun Online Sigorta Poliçesine Nasıl Ulaşılır?
 

 • 3 dakikada sigorta sorgulama yapın, tek bir form sayesinde sigorta şirketlerinin birçok teklifine ulaşın.
   
 • Teklifler arasında online olarak karşılaştırma yaparak teklif özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyin.
   
 • İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun gördüğünüz teklifi seçin.
   
 • Sigortanızı online olarak satın alın.
   
Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

Gördüğünüz gibi online sigortanıza en kolay şekilde ve en iyi fiyat garantisi ile sadece Sigortam.net’ten ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi kasko, trafik sigortası ve özel sağlık sigortası poliçesi satın alanlar için geçerlidir. Aynı poliçenin başka bir yerde daha uyguna bulunması durumunda aradaki fiyat farklı sigortalıya iade edilir. Konuyla ilgili detaylı bilgi için “Sigortada En İyi Fiyat Garantisi Sigortam.net’te” yazımızı okuyun.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
 
3 Dakikada kolayca teklif alın! SAĞLIK TEKLİFİ ALIN
 

Zaman kaybetmeden sigortanızı yaptırın, risklere karşı en iyi maddi güvenceye sahip olun. Dilerseniz sigortanızı 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı 7/24 arayarak telefonda yaptırın.


Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010 Perşembe
Sigorta şirketleri acentaları, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır.

Online Sigorta Satın Almak Güvenli midir?

31 Temmuz 2014 Perşembe

Online sigorta satın almak hem vaktinizi ve de bütçenizi korur. Sigorta satın alırken bazı noktalara dikkat ederek güvenli ve uygun sigortaya ulaşın.