Online Sigorta Satışı | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Satışı Nasıl Gerçekleşir?

Teknolojinin en büyük getirilerinden biri de online işlemlerin hayatımıza girmesidir. Online olarak artık bankacılık hizmetleri, fatura işlemleri, alışveriş gibi işleri gerçekleştirmek mümkün. Üstelik çok kolay ve hızlı şekilde bu işlemler halledilebiliyor. Hiçbir efor sarf etmemenizin yanı sıra zamanınızın çoğu da size kalıyor. Eskiden beklenen kuyruklar, yaşanan tartışmalar geride kaldı.

Sigorta satın almak da online olarak çok kolaylaştı. Önceden çok uzun süren sigorta yaptırma süreçleri sıkıcı ve zaman alıcıydı. Tek tek sigorta şirketlerini dolaşmak ve bilgi almak karar vermenizi de zorlaştırırken online sigortacılık ile bu durum sona erdi. Artık çok az bir kısma dahil olarak en iyi sigortaya ulaşma şansını yakalıyorsunuz.

Online sigorta yaptırma süreçleri aşağıdaki kolay adımlarla gerçekleşir. "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan da bilgi alabilirsiniz. Online sigortanın güvenirliği konusunda kafanızda soru işaretleri varsa "Online Sigorta Ne Kadar Güvenli?" yazımızdan destek alabilirsiniz.

   

Online Sigorta Alırken:
 

 1. Sigorta sorgulama işlemiyle açılan teklif alma formunu doldurursunuz. Doldurduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olmanız gerekir. Ayrıca eksik bilgi de girilmemelidir.
   
 2. Her branşa göre istenilen bilgiler değişmektedir. Kasko ve trafik sigortası alınırken ruhsat bilgileri, araçla ilgili bilgiler istenirken, özel sağlık sigortasında mevcut ve geçirilen hastalıklar, ailede bulunan rahatsızlıklar sorulur.
   
 3. Bilgilerinizi girdikten sonra bu kriterler değerlendirilir ve size en uygun olan teklifler karşınıza çıkar. Teklifler arasından istediklerinizi seçerek aralarında karşılaştırma yapmanız mümkündür. Online olarak yapabileceğiniz bu karşılaştırmayı limit, teminat ve fiyat açısından dikkatlice incelemeniz gerekir.
   
 4. Belirlediğiniz ürün için yapmanız gereken tek bir adım kalmıştır o da satın almak. Online satın almak için sigorta sorgulama işlemini yapmanız yeterlidir.
   
 5. Yukarıdaki adımlarda görüldüğü gibi artık sigorta satın almak son derece kolay ve vakit almayan bir iş haline dönüştü. Sadece bilgileriniz ile en uygun teklifler en kısa sürede hazırlanıyor. Siz yorulmadan ön eleme yapılarak teklifler sunuluyor. Size sadece en uygun bulduğunuz sigortayı satın almak düşüyor. Böylece değerli vaktiniz size kalıyor.

  

  

Sigortanızı online satın alabileceğiniz gibi dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın, sigortanızı 7/24 telefon üzerinden sigorta uzmanlarımızın yardımıyla yaptırın. Hayatınızı ve aracınızı riske atmayın, risk gerçekleşmeden sigortanızı yaptırın kafanız ve bütçeniz rahat olsun.


Benzer İçerikler

Honda Accord Trafik Sigortası

Honda Accord model aracınız için Sigortam.net’ten hemen trafik poliçesi sorgulaması yapın, en uygun Honda Accord trafik sigortası fiyatlarına ulaşın.

Devamını Oku

En İyi Trafik Sigortası Şirketleri Listesi

Sigortam.net üzerinden en uygun trafik sigortası fiyatlarını karşılaştırıp, satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Renault Kasko Sigortası İçin En Fiyat Garantisi ile Teklif Alın!

Renault marka aracınıza özel kasko için kasko sigortası hesaplama işlemini Sigortam.net'ten yapın, %45'e varan fiyat avantajlarından yararlanın.

Devamını Oku