444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

30 Aralık 2010
Sigorta şirketleri acenteleri, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır. Böylelikle sigorta teklifi almak istediğinizde online sigorta primi, istisnasi durumlar dışında, anında hesaplanır. Online sigorta ile ilgili ayrıntılı bilgiye "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan ulaşın.

Sigortam.net 20’den fazla sigorta şirketi ile yaptığı sistem entegrasyonları sayesinde, internet üzerinden doldurduğunuz formlardaki bilgilere istinaden online sigorta primi sorgulaması ve online sigorta primi hesaplaması yapılmasını sağlar. Kasko, trafik sigortası veya sağlık sigortası ana branşlarında ihtiyacınız olan en doğru paketi seçmeniz için online sigorta teklifi hazırlar, seçilen teklifi satınalma özelliği ile Türkiye’de online sigorta poliçesi oluşturma hizmeti sunan tek şirketidir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
3 Dakikada kolayca teklif alın! KASKO TEKLİFİ ALIN

Sigorta fiyatları, yaptırılan sigorta branşına göre; kişiye özel, araca özel, duruma özel olarak belirlenir. Dolayısıyla online sigorta teklifi alacak kişilerin bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde vermeleri son derece önem taşımaktadır. Sigorta şirketlerinden veriler anlık olarak sorgulandığı için kişisel verilere ihtiyaç duyulmakta, bu veriler büyük bir titizlik altında güvenli ortamlarda işleme konulmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın! TRAFİK TEKLİFİ ALIN

3 dakika içinde sigorta sorgulaması yapmak ve sigorta tekliflerine anında ulaşmak, Sigortam.net tarafından tüm internet kullanıcılarına 9 yılı aşkın süredir ücretsiz sunulan bir hizmettir. 
 

Online Kasko Sorgulama

En uygun kasko fiyatları için 3 dakikanızı ayırın, kasko hesaplama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen online kasko tekliflerine ulaşın, fiyat ve teminat karşılaştırması yapın, kasko karşılaştırma ile %45'e varan fiyat avantajı yakalayın.

Daha Fazla Kasko Teklifi için 444 24 00

Online kasko teklifleri arasında ihtiyaçlarınıza uygun bir kasko yoksa  444 24 00’ı arayın veya biz sizi arayalım, online teklif vermeyen anlaşmalı sigorta şirketlerinden sizin adınıza teklif alalım. Daha fazla seçenek ve daha uygun fiyatlarla kasko sigortanızı kolayca yaptırın. Poliçenizi ücretsiz gönderelim.

Hasar İşlemleri Takibi Sigortam.net’ten!

Herhangi bir hasar durumunda 7/24 hasar ihbarı yapabileceğiniz 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’nı arayın veya hasar formunu doldurun, hasar işlemlerinizi sizin adınıza takip edelim.

Okumaya Devam Edin

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

01 Mayıs 2005 Pazar

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Online Sigorta Hizmeti

01 Ekim 2001 Pazartesi

01 Ekim 2001, Pazartesi / Milliyet

Online sigorta hızla yayılıyor.

Online Sigorta Alınır mı?

02 Mart 2016 Çarşamba
Sigorta, sokaktaki insan için çoğu zaman zorunluluk, kimi zaman yaptırsam iyi olacak sanırım bakış açısı ile alınan bir hizmetten öteye çoğu zaman geçemiyor.