Online Sigorta Nedir, Nasıl Hesaplanır?

Sigorta şirketleri acenteleri, brokerları gibi tüm dağıtım kanallarında müşterilerine hızlı ve kesintisiz hizmet verebilmek için tüm süreçlerini online çalışan sistemler üzerine taşımışlardır. Böylelikle sigorta teklifi almak istediğinizde online sigorta primi, istisnasi durumlar dışında, anında hesaplanır. Online sigorta ile ilgili ayrıntılı bilgiye "Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?" yazımızdan ulaşın.

Sigortam.net20’den fazla sigorta şirketi ile yaptığı sistem entegrasyonları sayesinde, internet üzerinden doldurduğunuz formlardaki bilgilere istinaden online sigorta primi sorgulaması ve online sigorta primi hesaplaması yapılmasını sağlar. Kasko, trafik sigortası veya sağlık sigortası ana branşlarında ihtiyacınız olan en doğru paketi seçmeniz içinonline sigorta teklifi hazırlar, seçilen teklifi satınalma özelliği ile Türkiye’de online sigorta poliçesi oluşturma hizmeti sunan tek şirketidir. 

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!KASKO TEKLİFİ AL

Sigorta fiyatları, yaptırılan sigorta branşına göre; kişiye özel, araca özel, duruma özel olarak belirlenir. Dolayısıyla online sigorta teklifi alacak kişilerin bilgilerini eksiksiz ve doğru şekilde vermeleri son derece önem taşımaktadır. Sigorta şirketlerinden veriler anlık olarak sorgulandığı için kişisel verilere ihtiyaç duyulmakta, bu veriler büyük bir titizlik altında güvenli ortamlarda işleme konulmaktadır.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL
3 dakika içinde sigorta sorgulaması yapmak ve sigorta tekliflerine anında ulaşmak, Sigortam.net tarafından tüm internet kullanıcılarına 9 yılı aşkın süredir ücretsiz sunulan bir hizmettir. 
 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
82 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL