Online Sigorta Yaptırma Konusunda Püf Noktalar Nelerdir?

Online sigorta yaptırma, güvenilir ve hızlı bir şekilde mümkün. Nasıl mı? Sigortam.net’in web sitesinden sigorta teklifi alarak, teminat ve fiyatları aynı ekrandan karşılaştırabilirsiniz. Online sigorta yaptırma konusunda püf noktaları öğrenmek için yazımızı okuyun.

Sigorta sorgulama yaparak, kasko, trafik sigortası, özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerine 2 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Aracınızı ve bütçenizi güvence altına almak için araç sigortası sorgulama işlemlerini yaparak, en uygun araç sigortası fiyatlarına hemen ulaşın!

Sağlınızın güvencesi için ise özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası teminatlarını inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun sağlık sigortasını anında bulun!

Acenteleri ayrı ayrı gezip zaman kaybetmek yerine, birçok sigorta şirketinin en uygun sigorta tekliflerini tek bir ekranda görebilir, internete özel indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Online Sigorta Yaptırma Konusunda Dikkat Edilecekler


Online sigorta yaptırma aşamasında avantaj elde etmek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar var. Online sigorta yaptırmanın püf noktalarını sizin bir araya getirdik.

  1. Günümüzde pek çok sigorta şirketi online olarak da hizmet vermektedir. Bu sigortalılar için önemli bir avantajdır. Farklı sigorta şirketlerinin online sayfalarından karşılaştırma yapabilirsiniz.
  2. Online sigorta teklifivermek için hazırlanan ekranlar, son derece net ve kullanışlıdır. Sigorta yaptırmak isteyen kişiler sigorta türüne göre; farklı bilgileri bu ekranlara girmelidir. Örneğin; zorun trafik sigortası almak isteyen kişilerin ruhsat bilgileri girmesi gerekirken, özel sağlık sigortası alacak kişilerin hastalık geçmişine dair bilgileri girmesi gerekir.
  3. Online sigortacılığın sunduğu en büyük avantaj karşılaştırma kolaylığıdır. Bu kolaylığı avantajlı bir şekilde kullanabilmek için verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekir. Çünkü; istenen teminatlar ve güvencelere göre sigorta poliçesi teklifi alınır ve poliçe primleri belirlenir.
  4. Teminatları dikkatlice incelemeli, ihtiyacınız olanları tercih etmelisiniz. Aradığınız özellikteki poliçenin hangi şirkette uygun olduğunu karşılaştırma sayesinde görebilirsiniz.
  5. Sigortanızın teminatları dışında da alabileceğiniz ek hizmetler olabilir. Araç asistans hizmeti, anlaşmalı araç servisi veya anlaşmalı sağlık kuruluşu gibi hasar sürecinizi kolaylaştıracak hizmetleri sorgulamanız faydanıza olacaktır.
  6. İnternettensigorta teklifi alırken kafanız takılan bazı soru işaretleri varsa, bunları not alın ve müşteri hizmetlerini arayarak soru işaretlerinizi sonlandırın. Böylece çok daha bilinçli bir şekilde sigortalanmış olursunuz.

En uygun sigorta fiyatları için Sigortam.net’ten sigorta sorgulama yapın. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı arayın 7/24 telefon üzerinden sigorta satın alın.

Müşteri Yorumları