Online Trafik Sigortası Sorgulama

Zorunlu trafik sigortası yaptırmayı ve yenilemeyi unutmaya son! Sigortam.net online trafik sigortası sorgulama ile halihazırda varolan sigortanın ne zaman biteceğini, zorunlu trafik sigortasının en geç ne zaman yapılması gerektiğini öğrenebilir, trafik sigortanızı sadece 2 dakikada yaptırabilirsiniz.

Online trafik sigortası sorgulama ile teklif almak ve mevcut poliçenizin yenilemesini öğrenmeniz çok kolay. Trafik sigortası sorgulama ile ilgili merak edilenleri yazımızın devamından öğrenebilirsiniz.

Sigorta ihtiyaçlarınız için
Sigortam.net her an yanınızda!
444 24 00444 24 00
Sizi aramamızı ister misiniz?
2 Dakikada kolayca teklif alın!TRAFİK TEKLİFİ AL

Online Trafik Sigortası Sorgulama Neler mi Sağlar?

online trafik sigortası sorgulamaİnternetten trafik sigortası sorgulama ile sigorta süreci takibini kolayca yapabilir, olası cezalardan kendinizi koruyabilirsiniz.

2019 trafik sigortası yaptırmama cezası 108 TL olarak uygulanıyor. Trafik ekiplerince sigortasız olduğunuz tespit edilirse hem para cezası ödemek zorunda kalırsınız hem de aracınız bağlanabilir. Artı olarak yaptırmadığınız her gecikme faizi poliçenize eklenir. Bu sebeple trafik sigortası yaptırmamak ve zamanında yenilememek bütçenizi sıkıntıya sokabilir. Online trafik sigortası sorgulama yaparak poliçenizin güncel durumunu takip edebilir, ya da en kısa şekilde poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Sigortanızın başlangıç ve bitiş tarihini hatırlamak zorunda kalmaz, online sigorta sorgulama sayesinde sigortanızın hangi tarihte başladığını, hangi tarihte biteceğini ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Online trafik sigortası sorgulama ile önlemlerinizi alarak trafikten men edinme ihtimalinin önüne geçmiş olursunuz.

Sigortam.net İle Online Trafik Sigortası Nasıl Sorgulanır?

1- Birçok iletişim kanalıyla;

  • www.sigortam.net internet sitesinden,
  • Sigortam.net mobil sitesinden,
  • facebook.com/sigortamnet sayfasından
  • 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattı’nı arayarak

Sigortam.net’e ulaşabilir, zorunlu trafik sigortanızı yaptırabilirsiniz.

2- Sadece 2 dakikada TC kimlik numaranız, araç plakanız gibi bilgilerinizi ileteceğiniz sigorta sorgulama formunu doldurabilir, teklif alabilirsiniz.

3-Araç sigorta sorgulama yaptıktan sonra zorunlu trafik sigortası fiyatları arasında karar verebilir, en uygun teminatlı sigortaya sahip olabilirsiniz.

4- 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız yardımıyla sigorta sorgulama yapabilirsiniz.

Sigortam.net‘in internete özel indirim ve anında güvence avantajlarını kaçırmayın, sigorta acentelerini ayrı ayrı gezmek yerine tek bir ekrandan rahatça teklifleri karşılaştırın.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL