Özel Hastane Muayene Ücretleri

Özel hastane muayene ücretleri; hastanenin sınıfına, doktorların uzmanlıklarına veya sağlık sigortanızın kapsamına göre değişiklik gösterebilir.

2019 özel hastane muayene ücretleri için en net söylenebilecek kesinti, Sosyal Güvenlik Kurumunun katılım payı olan 15 TL’dir. Muayene katılım payı her hastanede aynı şekilde alınır ama üstüne vereceğiniz muayene ücretleri değişkendir.

Özel Hastane Muayene Ücretleri İçin Sorgulama

Özel hastane ücretleri için gideceğiniz hastaneyi arayarak fiyat bilgisi almanız en sağlıklısı olacaktır. Aynı zamanda özel hastane muayene ücretleri sorgulama için SGK’nın ilave ücret hesaplama bölümünden hastane, hastane türü, ilave ücret oranı ve muayene yapılan branş kısımlarını doldurarak hesaplama gerçekleştirebilirsiniz. Özel hastaneler için ödeyeceğiniz ilave ücretleri öğrenerek özel hastane tercihi yaparken daha seçici davranabilirsiniz.

Özel Hastanelerde Daha Uygun Fiyatlara Tedavi Olmak Mümkün

Özel Hastane Muayene ÜcretleriÖzel hastanelerden daha uygun şartlarda yararlanmak için özel sağlık sigortası ve tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Özel sağlık sigortası, sağlık giderlerinizi karşılayarak özel hastanelerden kaliteli ve rahat bir sağlık hizmeti alabilmenizi sağlar. Aynı zamanda karşılaşabileceğiniz hastalık, kaza gibi durumlarda bütçenizi düşünmeden sağlık hizmetlerinden yararlanmanıza imkan verir, yüksek sağlık giderlerinden bütçenizi korur.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ise SGK’lı kişilerin dahil olabildiği ve özel sağlık sigortasına göre daha cüzi rakamlarla yaptırılabilen bir sağlık sigortasıdır. SGK’lıların özel hastanelerden ekonomik şekilde faydalanması sağlayan Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK tarafından ödenen tedavi masraflarında oluşan fark ücretini de karşılayarak en uygun şartlarda özel sağlık hizmeti alabilmenizi sağlar.

Sağlık Sigortanızı Sigortam.net’ten yaptırın!

Sağlık sigortası fiyatları için en iyi teklifler Sigortam.net’te! Hemen sağlık sigortası sorgulama yaparak anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen en iyi sağlık sigortası tekliflerine ulaşın. Teklifleri karşılaştırarak kendiniz için en doğru sağlık sigortasını satın alabilirsiniz. Dilerseniz sigorta ile ilgili tüm sorularınız için 444 24 00 Sigorta Destek Hattı’ndan 7/24 destek alarak, sigorta uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları