Özel Sağlık Sigortasının Avantajları | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın 5 Avantajı

Risklerle dolu yaşamınızda bir dakika sonra ne yaşanacağını bilemezsiniz. Dolayısıyla olası kötü sonuçlara seyirci kalmamak için sigorta yaptırmanız gerekir. Farklı risklerin yol açtığı zararları kapsamı altına alan farklı sigorta branşları vardır.

Özel sağlık sigortası sağlık masraflarınızı güvence altın alan bir sigorta çeşididir. Genel sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerin yanında birçok ekstra hizmetten de faydalanmanızı sağlar.

Beklenmedik kazalar, hastalıklar manevi çöküntü yaşatmasının yanı sıra masraflardan dolayı maddi olarak da sizi yıpratır. Oluşan zararın büyüklüğü ödenecek tutarı da yakından etkiler. Maddi bir birikiminiz yoksa bu zararı karşılamanız son derece zordur. Dolayısıyla küçük primleri gözünüzde büyütmeden sağlık sigortanızı yaptırmalı, bu sayede daha büyük masrafların da önüne geçmelisiniz. Özel sağlık sigortasında en çok merak edilen sorulara ve cevaplarına “Özel Sağlık Sigortasında Merak Edilen 10 Soru” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın Yararları
 

 1. Beklenmedik bir kaza sonucunda yaralanmanız, hastalanmanız ya da rahatsızlık geçirmeniz durumunda 1 sene süresince masraflarınız satın aldığınız teminat ve limitler dahilinde güvence altına alınır. Dolayısıyla doğru teminatları seçtiğinizden emin olmalısınız. Konuyla ilgili “Özel Sağlık Sigortası Teminatlarını Belirlenmede 5 Önemli Nokta!” yazımızı inceleyebilirsiniz.
   
 2. İstediğiniz hastaneden ve doktordan randevu almanızı, tedavi ve ameliyat olma isteğinizin gerçekleşmesini sağlar.
   
 3. Sadece hafta içi değil Cumartesi günleri de özel sağlık kuruluşlarından yararlanmanızı sağlar.
   
 4. Özel sağlık kurumlarının kaliteli hizmetinden fazla sıra beklemeden faydalanırsınız.
   
 5. Yine satın aldığınız teminatlar doğrultusunda yurt dışında da yaptığınız sağlık harcamalarını güvence altına alır.

 
Özel sağlık sigortasını sadece kendiniz için değil, eşiniz ve çocuklarınız için de yaptırabilirsiniz. Böylece onların da daha rahat bir hayat yaşamasını sağlarken, gözünüz de arkada kalmaz.

Çoğu kişide olduğu gibi başınıza bir risk geldikten sonra sigorta yaptırmayın. Böylece hiçbir kayıp yaşamadan masraflarınızın güvence altına almış olursunuz. En uygun sağlık sigortası fiyatlarını merak ediyorsanız Sigortam.net’ten kolay ve hızlı bir şekilde sigorta sorgulama işlemini yapmanız yeterlidir. Bu işlemle ilgili “Sigorta Sorgulama Yapmak için 5 Püf Nokta” yazımızdan destek alabilirsiniz. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı da arayarak 7/24 telefonda sigortanızı satın alın.


Benzer İçerikler

Online Sigorta Teklifi Almanın Avantajları Nelerdir?

Hızla gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş ve online sigorta kavramı günlük hayatımızda daha fazla yer almaya başladı. 

Devamını Oku

Anadolu Sigorta Anlaşmalı Kurum Ağını Genişletmeye Devam Ediyor

Anadolu Sigorta anlaşmalı kurum ağına Memorial Sağlık Grubu'nu da dahil etti. Medilab Asistans Hizmeti ile tüm merak ettiklerini derledik.

Devamını Oku

Kış Hastalıklarına Özel Sağlık Sigortası Güvencesi

Kış hastalıkları sizin de kapınızı çalmadan özel sağlık sigortanızı yaptırın, dilediğiniz hastanenin tedavi masraflarını bütçenizi zorlamadan karşılayın.

Devamını Oku