Özel Sağlık Sigortasının Avantajları | Sağlık Sigortası | Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın 5 Avantajı

Risklerle dolu yaşamınızda bir dakika sonra ne yaşanacağını bilemezsiniz. Dolayısıyla olası kötü sonuçlara seyirci kalmamak için sigorta yaptırmanız gerekir. Farklı risklerin yol açtığı zararları kapsamı altına alan farklı sigorta branşları vardır.

Özel sağlık sigortası sağlık masraflarınızı güvence altın alan bir sigorta çeşididir. Genel sağlık sigortasının sunduğu hizmetlerin yanında birçok ekstra hizmetten de faydalanmanızı sağlar.

Beklenmedik kazalar, hastalıklar manevi çöküntü yaşatmasının yanı sıra masraflardan dolayı maddi olarak da sizi yıpratır. Oluşan zararın büyüklüğü ödenecek tutarı da yakından etkiler. Maddi bir birikiminiz yoksa bu zararı karşılamanız son derece zordur. Dolayısıyla küçük primleri gözünüzde büyütmeden sağlık sigortanızı yaptırmalı, bu sayede daha büyük masrafların da önüne geçmelisiniz. Özel sağlık sigortasında en çok merak edilen sorulara ve cevaplarına “Özel Sağlık Sigortasında Merak Edilen 10 Soru” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  

Özel Sağlık Sigortası Yaptırmanın Yararları
 

 1. Beklenmedik bir kaza sonucunda yaralanmanız, hastalanmanız ya da rahatsızlık geçirmeniz durumunda 1 sene süresince masraflarınız satın aldığınız teminat ve limitler dahilinde güvence altına alınır. Dolayısıyla doğru teminatları seçtiğinizden emin olmalısınız. Konuyla ilgili “Özel Sağlık Sigortası Teminatlarını Belirlenmede 5 Önemli Nokta!” yazımızı inceleyebilirsiniz.
   
 2. İstediğiniz hastaneden ve doktordan randevu almanızı, tedavi ve ameliyat olma isteğinizin gerçekleşmesini sağlar.
   
 3. Sadece hafta içi değil Cumartesi günleri de özel sağlık kuruluşlarından yararlanmanızı sağlar.
   
 4. Özel sağlık kurumlarının kaliteli hizmetinden fazla sıra beklemeden faydalanırsınız.
   
 5. Yine satın aldığınız teminatlar doğrultusunda yurt dışında da yaptığınız sağlık harcamalarını güvence altına alır.

 
Özel sağlık sigortasını sadece kendiniz için değil, eşiniz ve çocuklarınız için de yaptırabilirsiniz. Böylece onların da daha rahat bir hayat yaşamasını sağlarken, gözünüz de arkada kalmaz.

Çoğu kişide olduğu gibi başınıza bir risk geldikten sonra sigorta yaptırmayın. Böylece hiçbir kayıp yaşamadan masraflarınızın güvence altına almış olursunuz. En uygun sağlık sigortası fiyatlarını merak ediyorsanız Sigortam.net’ten kolay ve hızlı bir şekilde sigorta sorgulama işlemini yapmanız yeterlidir. Bu işlemle ilgili “Sigorta Sorgulama Yapmak için 5 Püf Nokta” yazımızdan destek alabilirsiniz. İsterseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızı da arayarak 7/24 telefonda sigortanızı satın alın.


Benzer İçerikler

Özel Sağlık Sigortasından Aileniz Yararlanabilir mi?

Sigortam.net'te özel sağlık sigortasından aileniz de yararlansın, aile paketleriyle sigortalanmanın keyfi yanınıza kalsın.

Devamını Oku

Riskli Hastalıklar Sigortasına Olan Talep Artıyor

Sigorta şirketlerinin yöneticilerine göre riskli hastalıklar sigortasına olan ilgi her geçen yıl artıyor. İşte riskli hastalıklar sigortası ile ilgili merak ettikleriniz.

Devamını Oku

Doğru Özel Sağlık Sigortasının Püf Noktaları

Özel sağlık sigortası yaptırmadan önce Sigortam.net'e uğrayın, en uygun özel sağlık sigortası fiyatlarını kaçırmayın.

Devamını Oku