Sigortam.net Teklifleri Şimdi QR Hızında!

QR hızıyla Kasko veya Trafik Sigortası teklifi almak için hemen Sigortam.net' e girin, aracınızın ruhsatındaki QR kodu okutun, kolayca teklifleri alın!

Üstelik şimdi QR kodla alınan tekliflerde;

 • Trafik Sigortasında %8,
 • Kaskoda %8 Net İndirim Fırsatı!

Kampanyaya Katılın!

2 dakikada 22 sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırın, anında satın alın.

Sigortam.net teknolojisinden bir yenilik daha! Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası tekliflerinizi QR hızıyla alma dönemini başlattı. Bu yeni teknoloji, internetten teklif alırken doldurulması gereken bilgileri tek tek girme aşamasını kaldırıyor ve sadece QR kodunu okutarak direkt teklifleri görmenizi sağlıyor. QR hızında teklif almak için yapılması gerekenler ise çok kolay!

Cep telefonunuzdan Sigortam.net internet sitesine girerek araç ruhsatınızdaki QR kodunu okutun. Ruhsattaki QR kodunu okuttuğunuzda doldurulması gereken bilgiler otomatik olarak kendiliğinden tamamlanıyor. Bu sayede kasko ve trafik sigortası için tekliflerinizi anında görebilirsiniz. Hem de QR uygulamasına özel indirimleri kullanarak daha avantajlı şekilde araç sigortalarınızı satın alabilirsiniz.

31.01.2022 tarihine kadar, mobil telefonlara ruhsatlardaki QR kodu okutarak alınan trafik ve kasko poliçelerinde primin %8’i iade edilecektir. 500-TL indirim, primi yüksek %10' luk kitlenin ortalaması üzerinden hesaplanmıştır. Poliçe primi; araç marka/modeli, hasarsızlık indirimi gibi kriterlere göre değişebilmektedir.

Katılım Koşulları
+
 1. Kampanya, 31 Ocak 2022 tarihine kadar mobil telefonlardan QR içeren ruhsatlardaki, QR kod okutularak alınan kasko ve trafik sigortası tekliflerinin satın alımlarında geçerlidir.
 2. Kampanya indiriminden faydalanmak için satın alma adımında çıkacak olan kampanya kuponunun seçilmesi gereklidir.
 3. Kampanya kapsamında branş bazında tanımlanacak indirim tutarları aşağıdaki gibidir;
 4. Kaskoda %8
 5. Trafik Sigortasında %8
 6. Bu kampanya Sigortam.net’in internet indirimi ya da diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 7. Kampanya, Sigortam.net’ten daha önce alınmış poliçelerin yenilemelerinde geçerli değildir.
 8. İndirim tutarı, poliçe kesimi ardından 1 hafta içerisinde satın almanın yapıldığı kredi kartına Sigortam.net tarafından iade olarak yansıtılacaktır.
 9. Poliçenin düzenlendiği tarihten itibaren 150 gün içinde iptal edilmesi durumda verilen indirim geri alınacaktır.
 10. İndirim tutarı nakit veya benzeri ödeme araçlarına dönüştürülemez.
 11. Sigortam.net, gerekli gördüğü durumlarda kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 12. Bazı ruhsatlarda QR kod yerine barkod bulunabilir. QR okuyucular barkodları okuyamadığı için bu durumda kampanyaya katılım sağlanamaz.