Ray Hızlı Onarım Merkezleri Hasar Durumunda Fark Yaratıyor

Ray Sigorta, 2009 yılında uygulamaya başladığı Hızlı Onarım Merkezleri’nde (HOM) hasar durumunda sigortalılarına profesyonel onarım ve bakım hizmeti veriyor.
Ray Hızlı Onarım Merkezleri Hasar Durumunda Fark Yaratıyor15 ilde 25 servis ağı ile Ray Sigortalılara hizmet sunan Hızlı Onarım Merkezleri, hasar durumunda sigortalılara pek çok avantaj sağlıyor:

Ray Hızlı Onarım Merkezi; hasar durumunda sigortalının aracını şehir merkezi sınırları içinde istenilen yerden teslim alır ve onarımını yaptıktan sonra sigortalıya istenilen yere teslim eder.

3.000 TL’ye kadar olan kasko hasarlarında eksper atanmaz ve sigortalının aracı en fazla 3 iş günü içerisinde onarılarak teslim eder.

Poliçe süresi içerisinde 1 kez olmak şartıyla Ray Hızlı Onarım Merkezi’nde aracının onarımı yapılan ve başka hasar almayan sigortalının hasarsızlık indirimi bozulmaz.

Onarımı yapılan araçlarda mutlaka orijinal yedek parça kullanılır.

Onarım sırasında değiştirilen parça ve yapılan işçilik için 1 yıl süreyle garanti altındadır.

Hizmet kalitesi, iç-dış görüntüsü ve personel yapılanmasıyla Ray Sigortalılara hizmet veren HOM’ların tamamının TSE Kalite Yeterlilik Belgesine sahip servisler olduğunu belirten Ray Sigorta Hasar&Rücu Müdürü Fahrettin Turan; “HOM’lar Hasar ve Rücu Departmanına bağlı olarak çalışan Satın Alma ve Lojistik bölümü tarafından ihtiyaç dahilinde tespit ediliyor. Poliçe ve Hasar yoğunluğunun yüksek olduğu iller tespit ediliyor ve aday servislerden, teknik ekibi, altyapısı ve kaliteli ekibiyle güven veren, müşteri memnuniyetini sağlayacak servisler Hızlı Onarım Merkezi ağımıza dahil ediliyor” dedi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL