444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Acenteleri Avrupa'nın Altın Şehri Prag'daydı

28 Haziran 2011
Ray Sigorta, 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında yangın, iş yeri ve KOBi sigortaları alanında kampanya dönemi içerisinde üstün başarı gösteren acenteleriyle Prag’ta bir araya geldi. 
 
Ray Sigorta’nın acentelerini yoğun rekabetin yaşandığı ürün gruplarında daha güçlü kılmak ve kazanırken ödüllendirmek amacıyla düzenlediği kampanya ile; prim hedefini yakalayan Ray Sigorta acenteleri, Avrupa’nın “Altın Şehri” olarak adlandırılan Prag’da 3 gece 4 gün keyifli bir  tatil geçirdiler. Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda Prag gezisiyle ödüllendirilen acenteler, dört gün boyunca kentin tarihi dokusu, mimarisi ve etkileyici dokusunu keşfettiler. Ray Sigorta üst yönetiminin acentelerle birlikte olduğu gezi boyunca Ray Sigorta Acenteleri, Prag, Terezin, Dresten, Karlovy Vary’i ziyaret ettiler, leziz Çek yemeklerinin tadına baktılar, Orta Çağ atmosferinin tamamıyla yansıtıldığı gecede kendilerini bir zaman tünelinin içerinde buldular.
  
Prag seyahatinde acentelerle bir araya gelmekten çok memnun olduğunu belirten Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen, “Ray Sigorta acentelerinin kampanya dönemindeki başarılarını taçlandırmak ve acentelerimizle birlikte önümüzdeki dönem için enerji toplamak üzere Prag’da buluştuk. Acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ, uyumlu ve verimli işbirliği sayesinde Ray Sigorta’nın hedeflerine ulaşacağını biliyoruz” dedi.

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.