Ray Sigorta Acenteleri Avrupa’nın Altın Şehri Prag’daydı

Ray Sigorta, 1 Şubat-30 Nisan tarihleri arasında yangın, iş yeri ve KOBi sigortaları alanında kampanya dönemi içerisinde üstün başarı gösteren acenteleriyle Prag’ta bir araya geldi.
Ray Sigorta Acenteleri Avrupa'nın Altın Şehri Prag'daydıRay Sigorta’nın acentelerini yoğun rekabetin yaşandığı ürün gruplarında daha güçlü kılmak ve kazanırken ödüllendirmek amacıyla düzenlediği kampanya ile; prim hedefini yakalayan Ray Sigorta acenteleri, Avrupa’nın “Altın Şehri” olarak adlandırılan Prag’da 3 gece 4 gün keyifli bir tatil geçirdiler. Gösterdikleri yüksek performans ve elde ettikleri başarı sonucunda Prag gezisiyle ödüllendirilen acenteler, dört gün boyunca kentin tarihi dokusu, mimarisi ve etkileyici dokusunu keşfettiler. Ray Sigorta üst yönetiminin acentelerle birlikte olduğu gezi boyunca Ray Sigorta Acenteleri, Prag, Terezin, Dresten, Karlovy Vary’i ziyaret ettiler, leziz Çek yemeklerinin tadına baktılar, Orta Çağ atmosferinin tamamıyla yansıtıldığı gecede kendilerini bir zaman tünelinin içerinde buldular.
Prag seyahatinde acentelerle bir araya gelmekten çok memnun olduğunu belirten Ray Sigorta İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Anıl Rasih Gülcen, “Ray Sigorta acentelerinin kampanya dönemindeki başarılarını taçlandırmak ve acentelerimizle birlikte önümüzdeki dönem için enerji toplamak üzere Prag’da buluştuk. Acentelerimizle kurduğumuz güçlü bağ, uyumlu ve verimli işbirliği sayesinde Ray Sigorta’nın hedeflerine ulaşacağını biliyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL