Ray Sigorta 2013’te 354 Milyon Lira Prim Üretti

Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu, 2013’ü 354 milyon liralık prim üretimi ve 8.5 milyon liralık vergi öncesi karla kapattıklarını açıkladı.

Brüt primini %16.4’ya çıkarttıklarını ve Ray Sigorta’nın büyüklüğünü de 381 milyon liraya yükselttiğini vurguladı. Şişmanoğlu: "Sigorta sektöründe zoru başaran bir ekip olarak 2013 yılında portföyümüzü yola ilk çıkarken belirlediğimiz ideal dağılımda gerçekleştirerek, motor dışında %58.5 oranla 207.1 milyon lira, motor branşında ise %41.5 oranla 147.1 milyon lira prim ürettik. Sigorta sektörünün son yıllarda çok büyük sınavlar verdiği teknik kârlılıkta ise, %17.9 artışla 38 milyon lira teknik kara ulaştık" dedi.

Son 3 yılda imza attıklarının kendilerine daha iyisini yapabileceklerinin heyecanını ve inancını verdiğini söyleyen Şişmanoğlu, 2014’te de daha iddialı olan hedeflerine yönelik hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye, vizyonlarında belirttikleri gibi Türkiye'nin değer yaratan sigorta şirketi olmak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Ayrıca Şişmanoğlu, Ray Sigorta’nın önümüzdeki dönem daha iyi hizmetle daha çok müşteriye ulaşağı bir yıl olacağına dikkat çekti.


 

 

Sigortam.net üzerinden Ray Sigorta'nın en uygun kasko fiyatları 2014 ve trafik sigortası ücretleri listesine ulaşın, kolayca teklif alın. Dilerseniz 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımızdan 7/24 sigorta uzmanlarımıza ulaşarak ayrıntılı bilgi edinin.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL