Ray Sigorta Çağrı Merkezi KoçSistem işbirliği ve Avaya çözümleriyle fark yaratıyor- Sigortam.net
444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Çağrı Merkezi KoçSistem İşbirliği ve Avaya Çözümleriyle Fark Yaratıyor

Ray Sigorta, müşteri memnuniyeti çalışmalarının bir uzantısı olarak devreye aldığı ADK Çağrı Merkezi’nde, KoçSistem çözüm ortaklığıyla alanında uluslararası uzmanlığa sahip Avaya ürünlerini kullandı.
 
Ray Sigorta’nın KoçSistem çözüm ortaklığıyla hayata geçirdiği ADK Çağrı Merkezi,  45 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak, müşteri hizmetleri, satış, bilgilendirme ve veri girişi-güncellemesi alanlarında hizmet vermeye başladı. 
 
Ray Sigorta’nın ihtiyaç duyduğu ses, internet, CTI  teknolojilerinin avantajlarını birleştiren kolay kullanımlı  ve ekonomik bir çözüm olan  Avaya Call Center Express (CCE) ürünüyle gelen çağrılar karşılanabilirken dış aramalar ürün üzerinden yapılarak müşteri temsilcilerinin verimliliği de artırılıyor. CCE ürünüyle, Ray Sigorta’nın  internet sayfası üzerinden gelen chat çağrıları, ACD mantığıyla müşteri temsilcilerine dağıtılıyor, dış arama ve gelen aramaların tümü CCE raporlama araçlarıyla  raporlanıyor.
 
Santral çözümünde de Avaya’yı tercih eden Ray Sigorta; Avaya CM santral çözümüyle  VoIP, birleşik iletişim ve müşteri hizmeti uygulamalarında en kolay ve en iyi şekilde hizmet vermeye başladı. Windows ve SQL üzerine kurulan Telstrat ses kayıt sistemiyle, gelen konuşma kayıtları raporlanması, arşivlenmesi ve online olarak dinlenebilmesi sağlandı. 
 
Proje kapsamında tüm ihtiyaçlara cevap vermesi nedeniyle Avaya çözümlerini seçtiklerini belirten Ray Sigorta Bilgi Teknolojileri Proje Müdürü Tuba İlkmen Şenay,  “Proje ihtiyaçlarımızın tümüne cevap veren Avaya, geniş bir ürün portföyüne sahip, dünya çapında kalitesi kanıtlanmış çağrı merkezi ve santral çözümleri uzmanı. Bu özellikleri dolayısıyla projemizde Avaya çözümlerini tercih ettik. Altyapı desteğimizi sağlayan KoçSistem ile Çağrı Merkezi projemizde de birlikte çalıştık, başarılı işbirliğimiz sonucunda projemizi kısa sürede hayata geçirdik” dedi.

Benzer İçerikler

Axa Sigorta, ”Türkiye’nin En Beğenilen Sigorta Şirketi” Seçildi.

Sigorta sektörünün öncü şirketlerinden Axa Sigorta, Capital'in yaptığı araştırmalarda ''Türkiye'nin En Beğenilen Sigorta Şirketi'' seçildi.

Devamını Oku

Hangi Yöneticinin Hedefi Türkiye’nin Barajlarını Sigortalatmak?

 “Sigorta sektöründe büyük lokmalara imza atmak çok zor bir iş.Ray Sigorta bu anlamda her şeyi temin edebilecek kapasitede.Türkiye’nin tümbarajlarını sigortalamaya çalışıyoruz”

Devamını Oku

Mevzuat Değişiklikleri Ray Sigorta’yı Daha da Güçlendirdi

Ray Sigorta Mali ve İdari işler Direktörü Koray Erdoğan, sigorta sektöründe gerçekleşen mevzuat değişikliklerinin Ray Sigorta’nın rezervler genel düzeyi ve sermaye yapısını daha da güçlendirdiğini belirtti. 

Devamını Oku
50.037 müşterimiz
son 24 saatte
bizi ziyaret etti!
X