Ray Sigorta 53 Yaşında

Ray Sigorta 53 yaş gününü, Ray Ailesinin en önemli parçası olan çalışanlarının katılımıyla 29 Temmuz 2011 Cuma akşamı Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen kokteyl ile kutladı.


Ray Sigorta Ailesinin 53 yılı geride bırakmanın mutluluğuyla bir araya geldiği gece, profesyonel dans gösterisiyle başladı, keyifli sohbetler ve müzik eşliğinde devam etti.  Kutlamada bir konuşma yapan Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu Ray Sigorta’nın her bir çalışanıyla birlikte Güçlü bir Aile olduğunu belirterek; “Sigorta sektöründe başarılarla dolu 53 yılı geride bırakmanın büyük onurunu birlikte paylaşmak için bir araya geldik. Ray Sigorta, geride bıraktığı 53 yıl içerisinde siz değerli çalışanlarıyla büyümüş, güçlenmiş ve sektörün uzun yol koşucusu haline gelmiştir. Şirketimiz, sektörün en köklü firmalarından biri olmanın verdiği gurur, sorumluluk ve en önemli değeri olan sizlerin çalışma gücüyle üstün hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir. 53 yılda başarılarımıza yeni başarılar ekleyerek Ray markasını yarattık, geliştik, büyüdük… Şimdi, bu başarılarımızdan güç alarak ileriye dönük çok daha iddialı hedeflerimiz var. Hep birlikte Ray Sigorta’yı sigortalılarımız, potansiyel müşterilerimiz ve sektör nezdinde tercih edilen, sektöre yön veren sigorta markası yapacağız” dedi. 

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL