444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta 53 Yaşında

08 Ağustos 2011
Ray Sigorta 53 yaş gününü, Ray Ailesinin en önemli parçası olan çalışanlarının katılımıyla 29 Temmuz 2011 Cuma akşamı Genel Müdürlük bahçesinde düzenlenen kokteyl ile kutladı.


Ray Sigorta Ailesinin 53 yılı geride bırakmanın mutluluğuyla bir araya geldiği gece, profesyonel dans gösterisiyle başladı, keyifli sohbetler ve müzik eşliğinde devam etti.  Kutlamada bir konuşma yapan Ray Sigorta Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu Ray Sigorta’nın her bir çalışanıyla birlikte Güçlü bir Aile olduğunu belirterek; “Sigorta sektöründe başarılarla dolu 53 yılı geride bırakmanın büyük onurunu birlikte paylaşmak için bir araya geldik. Ray Sigorta, geride bıraktığı 53 yıl içerisinde siz değerli çalışanlarıyla büyümüş, güçlenmiş ve sektörün uzun yol koşucusu haline gelmiştir. Şirketimiz, sektörün en köklü firmalarından biri olmanın verdiği gurur, sorumluluk ve en önemli değeri olan sizlerin çalışma gücüyle üstün hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir. 53 yılda başarılarımıza yeni başarılar ekleyerek Ray markasını yarattık, geliştik, büyüdük… Şimdi, bu başarılarımızdan güç alarak ileriye dönük çok daha iddialı hedeflerimiz var. Hep birlikte Ray Sigorta’yı sigortalılarımız, potansiyel müşterilerimiz ve sektör nezdinde tercih edilen, sektöre yön veren sigorta markası yapacağız” dedi. 


Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.