444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Tanıtım Reklam Filmi

Ray Sigorta Hakkında

Ray Sigorta 1958 yılında ulusal taşımacılık şirketlerinin (THY, Denizcilik işletmeleri, Devlet Demiryolları, PTT) girişimleri ile kurulmuş, 1992 yılında Doğan Holding tarafından özelleştirilmiştir.2007 yılı itibariyle şirketin %74,26 hissesini VIG’nin iştiraki TBIH Financial Services Group devralmış, 2008 yılında Ray Sigorta, logosuna Vienna Insurance Group'u eklemiştir.Ray Sigorta'nın 2011 yılı itibariyle %81,59 hissesi TBIH Services Group N.V,  %12,67 hissesi Vienna Insurance Group (VIG), % 5,7’si ise halka açıktır.

Ray Sigorta Ekim 2013 Reklam Videosu

Ray Sigorta tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

     
     2012 yılında Ray Sigorta'nın toplam prim üretimi: 304.400.258 TL'dir.   

     2012 yılında Ray Sigorta'nın pazar payı: 1,77'dir.

     2012 yılında hayatdışı sigorta şirketleri içerisinde 17. sırada bulunmaktadır.
 

53 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren Ray Sigorta, DASK, konut, seyahat, nakliyat, kaza, mühendislik, ferdi kaza, sorumluluk, tekne, havacılık, tarım, hukuksal koruma ve sağlık sigortaları ile müşterilerine hizmet veriyor.  Ray Sigorta ürünleri hakkında bilgi ve teklif almak için Sigortam.net adresinden veya 444 24 00 Sigorta Destek Hattı üzerinden Sigortam.net’e 7/24 ulaşın.


Benzer İçerikler

Aviva Sigorta Kasko Sigortası Tanıtım Reklam Filmi

Herkesin aracıyla derdi ayrı, kaskoların hepsi aynı. Aviva Sigorta herkese "Türkiye’nin yeni kaskosunu hep birlikte oluşturalım." çağrısında bulunuyor. 

Devamını Oku

Akbank Sağlık Sigortası

Aksigorta Sağlık Sigortası Hakkında Aksigorta, anlaşmalı ya da anlaşması olmayan tüm sağlık kuruluşlarında; ayakta ya da yatarak yapılacak tedavilerde, doktor muayenelerinde, röntgen ve tahlillerde, ilaç masraflarında, cerrahi müdahalelerde ve doğumda sizin ve dilerseniz tüm ailenizin sağlık ihtiyaçlarını güvence altına alır. Sigortam.net, Aksigorta’nın özel sağlık sigortası fiyatları için avantajlı seçenekler sunar. Aksigorta Sağlık Sigortası Avantajları: Herhangi bir kaza ya da hastalık sonucu ihtiyacınız olan teşhis ve tedavi masraflarını dünyanın her yerinde öder, Ayakta ya da yatarak yapılan tüm tedavi masraflarınızı karşılar, […]

Devamını Oku

Güvenli Kasko Alışverişi için En Doğru Adres Sigortam.net

Sigortam.net’in verdiği güvenceyi kaskonuzu seçerken, kasko alımını gerçekleştirirken ve kasko poliçenizin süresi boyunca hissedersiniz!

Devamını Oku