444 24 00
7/24 Yanınızdayız

Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu ile "İşler Rayında"

27 Haziran 2011
Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu Tiyatray, 7 aylık bir çalışmanın ürünü olan 'İşler Rayında' oyununu 18 Haziran Cumartesi Günü Bakırköy Büyülü Sahne'de sergiledi.
 
İki perde olarak oynanan ve güldürü niteliği taşıyan oyuna Ray Sigorta çalışanları ve acenteleri büyük bir ilgi gösterdi. Ray Sigorta çalışanlarından ve acentelerinden oluşan 400 davetlinin izlediği gösteri, büyük beğeni topladı. Bir tiyatro profesyoneli ve Ray Sigorta acentesi Hakkı Özkan yönetiminde sahne alan 24 kişilik Tiyatray ekibi, 9 skeçten oluşan oyun sonunda seyirciden büyük alkış aldı. Ray Sigorta ailesinin birarada olduğu geceyle ilgili Pazarlama Direktörü Feridun Art; 'Tiyatray ekibinin 7 aylık çalışması sonucunda bu gece hepimiz son derece keyifli bir gösteri izledik, emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyor, sanatın birleştirici ve bütünleştirici gücüyle bir arada olmaktan kıvanç duyuyorum' dedi.
 
Oyun sonrasında Tiyatray ekibi üyelerine sertifikaları takdim edildi.  

Okumaya Devam Edin

İkinci El Otomobilde Hasar Kontrolü

08 Haziran 2010 Salı

Sigorta Bilgi Merkezinin uzun bir süredir üzerinde çalıştığı ve yine Türkiye'de bir ilki temsil edecek olan SMS Projesi tamamlanmış ve devreye alınmıştır.

Şirketlerin Öncelikli Hedefi Online Satışı Artırmak

04 Haziran 2010 Cuma

AMPD Benchmark Araştırması'na göre Online pazarlama ve yeni online hizmetler ise ikincil öncelikler olarak ortaya çıkıyor.

Sigortacılık Büyümesini Sürdürecek

10 Haziran 2010 Perşembe
Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mustafa Su, “Uzun vadede bakılırsa sigorta sektörü Türkiye’de gelişmekte olan bir sektördür ve daha da gelişme potansiyeli var” dedi.