Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu ile “İşler Rayında”

Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu Tiyatray, 7 aylık bir çalışmanın ürünü olan ‘İşler Rayında’ oyununu 18 Haziran Cumartesi Günü Bakırköy Büyülü Sahne’de sergiledi.
Ray Sigorta Tiyatro Topluluğu ile İki perde olarak oynanan ve güldürü niteliği taşıyan oyuna Ray Sigorta çalışanları ve acenteleri büyük bir ilgi gösterdi. Ray Sigorta çalışanlarından ve acentelerinden oluşan 400 davetlinin izlediği gösteri, büyük beğeni topladı. Bir tiyatro profesyoneli ve Ray Sigorta acentesi Hakkı Özkan yönetiminde sahne alan 24 kişilik Tiyatray ekibi, 9 skeçten oluşan oyun sonunda seyirciden büyük alkış aldı. Ray Sigorta ailesinin birarada olduğu geceyle ilgili Pazarlama Direktörü Feridun Art; ‘Tiyatray ekibinin 7 aylık çalışması sonucunda bu gece hepimiz son derece keyifli bir gösteri izledik, emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyor, sanatın birleştirici ve bütünleştirici gücüyle bir arada olmaktan kıvanç duyuyorum’ dedi.
Oyun sonrasında Tiyatray ekibi üyelerine sertifikaları takdim edildi.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL