Ray Sigorta’dan 5 Yıllık Müşterilerine Özel Kampanya

Sigorta sektöründe önemli bir konumda bulunan Ray Sigorta’nın Genel Müdürü Levent Şişmanoğlu, sigorta sektörünü ve Ray Sigorta’nın hedeflerini DÜNYA ile konuştu.

Sigortacılık sektörünün 3-4 yılını değerlendiren Şişmanoğlu, sigorta sektöründeki belirleyici rolün kasko ve trafik sigortasından kaynaklandığını söyledi. 

Sektörün kasko branşında para kaybetmemeyi öğrendiği şeklinde konuştu. Sektöre gençlerin katılımıyla, istatistikle ölçülebilen bir sigortacılığa ulaşıldığına dikkat çeken Levent Şişmanoğlu sözlerini “Sektörün tüm yapısı hasara dayalı istatisklerdir ve bu istatistik çok kıymetlidir. Biraz daha akıllıca bir rekabet sayesinde, hizmet,iletişim ve güvene daha iyiye gidileceğini umuyorum.’’ sözleriyle konuşmasına devam etti.

Tüm Sigorta Sektörü Adına Daha Dikkatli Olunmalı

2014 yılını kasko sigortası açısından da değerlendiren Şişmanoğlu; ''Kaskoda çok olumlu seyreden tabloda, gerçekleşebilecek enflasyonun da baskısıyla, yılın 2.yarısından sonra primlerin artmadığına tanıklık ediyoruz. Yani 2014 yılının sonuna kadar bu pozitif tablo devam etmeyecektir. Bu yüzden tüm sigorta dalında dikkatli olmakta fayda var.’’ diyerek temkinli olmak gerektiğinin üzerinde durdu.

Ray sigorta’nın hedefleri ile ilgili de açıklamada bulunana Şişmanoğlu, ‘’Sektör % 9 oranında büyüyor, biz de yıl sonuna kadar bu oranı bulabiliriz. 2013 yılında 8.5 milyon TL vergi öncesi kâr açıklamıştık.  Vergi öncesinde de geçen yılın üstündeki kâr hedefimiz devam ediyor.” dedi.

Loyalty RayPlus Kartımız ile Fark Yarattık

400 bin müşterilerinin olduğunu ve sadakat programı geliştirdiklerini söyleyen Leven Şişmanoğlu, 2013 Eylül’de başlattıkları Loyalty RayPlus kartı uygulamasının büyük ilgi gördüğünü belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “RayPlus kartımız 5 yıl ve üzeri süredir Ray Sigortalı olan sigortalılarımıza özel olarak hazırlandı.

Rayplus’a karta sahip pek çok marka ve kuruluşla yapılan anlaşmalar doğrultusunda  kişiler, indirimler, fırsatlar ve bir takım ayrıcalıklardan faydalanabiliyor.’’ Uygulamanın fark yarattığını dile getiren Şişmanoğlu, 500 üyeye ulaştıklarını da sözlerine ekledi.

Müşterilerimizin Şikayetlerine Değer Veriyoruz

Müşteri memnuniyetinin kendileri için önemine dikkat çeken Levent Şişmanoğlu, müşterilerinin olumlu sonuçlanan bir gerçeği çevresine anlatmasının sektöre büyük katkı sağladığını belirtti. 

Siz de Ray Sigorta’nın avantajlı kasko ürünlerinden birine sahip olmak için Sigortam.net’e gelin, kasko sorgulama yaparak 2014 kasko fiyatları arasından bütçeninize en uygun olanını seçin.

Benzer İçerikler

Tebrikler!

Sigortam.net’ten
125 TL İNDİRİM
Çeki Kazandınız.
Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın!İNDİRİM ÇEKİ AL
İNDİRİM ÇEKİ AL