Sigortam.net’te Ödül Kazanmak Çok Kolay

Referans ödül programı ile ödül kazanmak  için arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza Sigortam.net’i tavsiye edin. Tavsiye ettiğiniz kişilerin Sigortam.net’ten ilk defa satın aldıkları kasko ve sağlık sigortası  poliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i,  trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanın. Ayrıca duyuracağımız çeşitli kampanyalara katılın, daha çok ödül kazanın!

Sigortam.net’te poliçesi olan herkes referans ödül programından faydalanabilir.

“Referans Ödül Programı” ile kazanmak için;

 • Sigorta ihtiyacı olan arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza sigorta poliçelerini satın almaları için Sigortam.net’i önerin.
 • Önerdiğiniz kişiler, 444 24 00 Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’nı aradıklarında sizin
  referansınızla Sigortam.net’i aradıklarını Sigorta Danışmanlarımıza bildirmeleri yeterli. Ödül
  kazanabilmeniz için bu adım çok önemlidir.
 • Önerinizle Sigortam.net’ten poliçe satın alan her referansınızın Sigortam.net’ten satın aldığı
  ilk trafik sigortasında poliçe tutarının %3’ü, ilk kasko veya sağlık sigortasında ise poliçe
  tutarının %5’i oranında ödül kazanın.
 • Sigortam.net’ten alacağınız bir sonraki trafik, kasko veya sağlık sigortasında biriken
  ödüllerinizi kullanın ve poliçenizi indirimli satın alın.

Ödül Programı Kuralları ve Tanımları

Sigortam.net’ten poliçe alanlar ödül programımızdan faydalanabilirler. Ödül Programımızın detaylı tanım ve kurallarını aşağıda bulabilirsiniz.

Referans Ödül Programı Tanımları

Referans olan müşteri: Sigortam.net’te yürürlükte kasko, trafik ve sağlık poliçesi olan ve yakınlarına Sigortam.net’i tavsiye eden kişidir. Referans olan kişinin ödül programından faydalanabilmesi için yürürlükte poliçesi olması gerekmektedir.

Referans ile gelen müşteri: Sigortam.net’te yürürlükte poliçesi olan müşterinin Sigortam.net’i tavsiye ettiği ve Sigortam.net’ten poliçe satın almış yeni müşteridir.

Ödül: Referans olan müşteri, referans ile gelen her müşterinin Sigortam.net’ten ilk satın aldığı

 • Kasko sigortası poliçesi tutarının; %5’i
 • Trafik sigortası poliçesi tutarının; %3’ü
 • Sağlık sigortası poliçesi tutarının; %5’i tutarında ödül kazanır.

Sigortalı: Sigortalı; poliçede isimleri belirtilen, kasko ve trafik sigortaları için ruhsat sahibi, sağlık sigortası için sağlık durumu sigorta sözleşmesine konu olan kişi ya da kişilerdir.

Sigorta Ettiren: Sigorta ettiren, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir. Sigorta ettiren ile sigortalı aynı kişi olabileceği gibi, farklı kişiler de olabilir.

Ödül Programı Kuralları

1-Referans olan Sigortam.net müşterisi, kendi referansı ile gelen her bir kişinin Sigortam.net’ten satın aldığı sadece ilk kasko veya sağlık poliçesi için ödeyeceği priminin %5’i, trafik sigortası için ödeyeceği priminin %3’ü tutarında ödül kazanır.

2-Ödül, Sigortam.net kasko, trafik ve sağlık sigortalarında müşterilerinin poliçe yenilemelerinde ya da yeni satın alacakları poliçelerde kullanılır. Poliçe alımı dışında para iadesi yapılmaz.

3-Bu sistemde ödül kazanımı kasko, trafik ve sağlık poliçelerinde geçerlidir. Referans ile bir tüzel kişi (firma) adına poliçe satın alınır ise kazanılacak ödül işin özelliğine göre belirlenir. Kazanılan ödül kasko, trafik ve sağlık poliçelerinin alımlarında kullanılır.

4-Kazanılan ödül satın alınacak bir poliçede ya da birden fazla poliçede aynı zamanda ya da farklı zamanlarda kullanılabilir.

5-Kazanılan her ödül 60 gün sonra aktif olur ve 60. günden sonraki alımda kullanılabilir.

6-Referans olan müşterinin ödül kazanması için referans ile gelen müşterinin poliçe peşinatını ödemesi şartı aranır. Referans ile gelen müşterinin poliçesini 60 gün içinde iptal ettirmesi durumunda ödül geçersiz olur.

7-Referans ile gelen müşterinin poliçesini 60 günden sonra iptal ettirmesi durumunda kazınılan ödül tutarı poliçenin yürürlükte kaldığı tarihe göre yeniden hesaplanır.

8-Ödül kazanmış bir müşteri, aracını sattığı için poliçesini iptal ederse kazandığı ödül askıya alınır. Müşteri daha sonra yeni araç aldığında 90 gün içinde bu araç için de Sigortam.net’ten poliçe yaptırırsa, daha önce askıya alınan ödül, bu poliçenin yenileme döneminde kullanılabilir.

9-Kullanılan ödül referans olan müşterinin kredi kartına 7 iş günü içinde iade edilir.

10-Ödüllerin kullanım süresi kazanıldığı tarihten itibaren 18 aydır.

11-Referans olan Sigortam.net müşterisi, referans ile gelen müşterinin Sigortam.net aracılığıyla satın alacağı poliçeden ödül kazanır.

12-Referans olan müşterinin ödül kazanabilmesi için referans ile gelen müşterinin satın alacağı poliçede sigortalı veya sigorta ettiren sıfatıyla yer almaması gerekir.

13-Bir kişinin referans ile gelen yeni müşteri sayılabilmesi için Sigortam.net’ten herhangi bir hizmet (poliçe, karşılaştırma, teklif alımı vb.) almamış olması gerekir.

14-Ödül kullanımı için referans olan müşterinin aldığı poliçede sigortalı ya da sigorta ettiren olarak gözükmesi gerekir. Kazanılan ödüller başka bir kişiye devredilemez.

15-Sigortam.net hile ya da kötü niyet içeren durumlarda kazanılan tüm ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

16-Referans olan ya da referans ile gelen müşterinin poliçesini iptal etmesi halinde ödülün hak edilmeyen kısmı da iptal olur.

17-Sigortam.net gerekli gördüğü takdirde referans ödül programı koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Benzer İçerikler

Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi Kasım 2017 Sonuçları

Trafik Sigortası Primleri Yılbaşına Göre 41 Puan Geriledi

Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi kasım ayı verilerine göre ocak ayından bu yana trafik sigortası...primleri 41 puan düşüş kaydetti. Aynı dönemde ortalama kasko primlerindeki gerileme ise 12 puan oldu.

Türkiye’nin ilk...ve en büyük sigorta platformu Sigortam.net, kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi ortaya koyan Kasko ve Trafik...Sigortası Endeksi’nin kasım ayı verilerini açıkladı. Otomobillere sunulan tekliflerin ağırlıklı ortalamasını...gösteren endekse göre, 2017 başında baz 100 olan kasko sigortası endeksi kasım ayında 12 puan kaybederek 88’e geriledi. Trafik...sigortasında ise yılbaşında 100 olan endeks 41 puan gerileyerek ekim ayında 59 oldu. Böylece yılbaşında 1.337 TL olan ortalama...trafik sigortası primleri kasım itibariyle 795 TL’ye; 2.148 TL olan ortalama kasko primleri ise 1.884 TL’ye...düştü. Sigortam.net CEO’su Tahsin Gürdoğan, endeks sonuçlarına ilişkin değerlendirmesinde, “Sigortam.net...olarak otomobil sigortalarına yönelik endeks çalışmamızla araç sahiplerinin otomobil sigortalarındaki trendi yakından izlemesini...kolaylaştırmayı sürdürüyoruz. Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’nin kasım sonuçları nisan ayında uygulamaya giren tavan fiyat...uygulamasıyla yaşanan sert düşüşün ardından primlerin yatay seyrini sürdürdüğünü gösteriyor. Ocak ayından bu yana 41 puan...gerileyen trafik sigortası endeksi, ekim ayına göre 1 puan artış gösterdi. Böylece ekim ayında 781,9 TL olan trafik sigortası prim...ortalaması, kasım ayında 795 TL’ye çıktı. Kasko primlerinde yılbaşından bu yana 12 puanlık düşüş yaşanırken, aylık bazda...1 puanlık gerileme oldu. Ekim ayında 1.922 TL olan ortalama kasko prim miktarı, kasım ayında 1.885 TL olarak gerçekleşti. Bu genel...olarak yatay seyrin yılbaşına kadar sürmesini bekliyoruz. En uygun fiyat garantisi ve yüzde 50’ye varan fiyat avantajının yanı...sıra doğru ihtiyaca doğru ürünü sunan uzmanlığı bir araya getiren Sigortam.net, sigorta seçerken, hasar anında ve yenileme...sürecinde her zaman müşterilerinin yanında olmaya devam edecek” diye konuştu. Sigortam.net Kasko ve Trafik Sigortası Endeksi’ne...göre bu yılın ocak ayından bu yana otomobillerde kasko ve trafik sigortası primlerindeki değişimi gösteren grafik şöyle: