Sigortam.net’te Ödül Kazanmak Çok Kolay

Referans ödül programı ile ödül kazanmak  için arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza Sigortam.net’i tavsiye edin. Tavsiye ettiğiniz kişilerin Sigortam.net’ten ilk defa satın aldıkları kasko ve sağlık sigortası  poliçeleri için ödedikleri tutarın %5’i,  trafik sigortası için ise %3’ü kadar indirim kazanın. Ayrıca duyuracağımız çeşitli kampanyalara katılın, daha çok ödül kazanın!

Sigortam.net’te poliçesi olan herkes referans ödül programından faydalanabilir.

“Referans Ödül Programı” ile kazanmak için;

 • Sigorta ihtiyacı olan arkadaşlarınıza, ailenize veya tanıdıklarınıza sigorta poliçelerini satın almaları için Sigortam.net’i önerin.
 • Önerdiğiniz kişiler, 444 24 00 Sigortam.net Sigorta Destek Hattı’nı aradıklarında sizin
  referansınızla Sigortam.net’i aradıklarını Sigorta Danışmanlarımıza bildirmeleri yeterli. Ödül
  kazanabilmeniz için bu adım çok önemlidir.
 • Önerinizle Sigortam.net’ten poliçe satın alan her referansınızın Sigortam.net’ten satın aldığı
  ilk trafik sigortasında poliçe tutarının %3’ü, ilk kasko veya sağlık sigortasında ise poliçe
  tutarının %5’i oranında ödül kazanın.
 • Sigortam.net’ten alacağınız bir sonraki trafik, kasko veya sağlık sigortasında biriken
  ödüllerinizi kullanın ve poliçenizi indirimli satın alın.

Ödül Programı Kuralları ve Tanımları

Sigortam.net’ten poliçe alanlar ödül programımızdan faydalanabilirler. Ödül Programımızın detaylı tanım ve kurallarını aşağıda bulabilirsiniz.

Referans Ödül Programı Tanımları

Referans olan müşteri: Sigortam.net’te yürürlükte kasko, trafik ve sağlık poliçesi olan ve yakınlarına Sigortam.net’i tavsiye eden kişidir. Referans olan kişinin ödül programından faydalanabilmesi için yürürlükte poliçesi olması gerekmektedir.

Referans ile gelen müşteri: Sigortam.net’te yürürlükte poliçesi olan müşterinin Sigortam.net’i tavsiye ettiği ve Sigortam.net’ten poliçe satın almış yeni müşteridir.

Ödül: Referans olan müşteri, referans ile gelen her müşterinin Sigortam.net’ten ilk satın aldığı

 • Kasko sigortası poliçesi tutarının; %5’i
 • Trafik sigortası poliçesi tutarının; %3’ü
 • Sağlık sigortası poliçesi tutarının; %5’i tutarında ödül kazanır.

Sigortalı: Sigortalı; poliçede isimleri belirtilen, kasko ve trafik sigortaları için ruhsat sahibi, sağlık sigortası için sağlık durumu sigorta sözleşmesine konu olan kişi ya da kişilerdir.

Sigorta Ettiren: Sigorta ettiren, sigorta sözleşmesini yapan ve prim ödeme sorumluluğunu taşıyan kişidir. Sigorta ettiren ile sigortalı aynı kişi olabileceği gibi, farklı kişiler de olabilir.

Ödül Programı Kuralları

1-Referans olan Sigortam.net müşterisi, kendi referansı ile gelen her bir kişinin Sigortam.net’ten satın aldığı sadece ilk kasko veya sağlık poliçesi için ödeyeceği priminin %5’i, trafik sigortası için ödeyeceği priminin %3’ü tutarında ödül kazanır.

2-Ödül, Sigortam.net kasko, trafik ve sağlık sigortalarında müşterilerinin poliçe yenilemelerinde ya da yeni satın alacakları poliçelerde kullanılır. Poliçe alımı dışında para iadesi yapılmaz.

3-Bu sistemde ödül kazanımı kasko, trafik ve sağlık poliçelerinde geçerlidir. Referans ile bir tüzel kişi (firma) adına poliçe satın alınır ise kazanılacak ödül işin özelliğine göre belirlenir. Kazanılan ödül kasko, trafik ve sağlık poliçelerinin alımlarında kullanılır.

4-Kazanılan ödül satın alınacak bir poliçede ya da birden fazla poliçede aynı zamanda ya da farklı zamanlarda kullanılabilir.

5-Kazanılan her ödül 60 gün sonra aktif olur ve 60. günden sonraki alımda kullanılabilir.

6-Referans olan müşterinin ödül kazanması için referans ile gelen müşterinin poliçe peşinatını ödemesi şartı aranır. Referans ile gelen müşterinin poliçesini 60 gün içinde iptal ettirmesi durumunda ödül geçersiz olur.

7-Referans ile gelen müşterinin poliçesini 60 günden sonra iptal ettirmesi durumunda kazınılan ödül tutarı poliçenin yürürlükte kaldığı tarihe göre yeniden hesaplanır.

8-Ödül kazanmış bir müşteri, aracını sattığı için poliçesini iptal ederse kazandığı ödül askıya alınır. Müşteri daha sonra yeni araç aldığında 90 gün içinde bu araç için de Sigortam.net’ten poliçe yaptırırsa, daha önce askıya alınan ödül, bu poliçenin yenileme döneminde kullanılabilir.

9-Kullanılan ödül referans olan müşterinin kredi kartına 7 iş günü içinde iade edilir.

10-Ödüllerin kullanım süresi kazanıldığı tarihten itibaren 18 aydır.

11-Referans olan Sigortam.net müşterisi, referans ile gelen müşterinin Sigortam.net aracılığıyla satın alacağı poliçeden ödül kazanır.

12-Referans olan müşterinin ödül kazanabilmesi için referans ile gelen müşterinin satın alacağı poliçede sigortalı veya sigorta ettiren sıfatıyla yer almaması gerekir.

13-Bir kişinin referans ile gelen yeni müşteri sayılabilmesi için Sigortam.net’ten herhangi bir hizmet (poliçe, karşılaştırma, teklif alımı vb.) almamış olması gerekir.

14-Ödül kullanımı için referans olan müşterinin aldığı poliçede sigortalı ya da sigorta ettiren olarak gözükmesi gerekir. Kazanılan ödüller başka bir kişiye devredilemez.

15-Sigortam.net hile ya da kötü niyet içeren durumlarda kazanılan tüm ödülleri iptal etme hakkını saklı tutar.

16-Referans olan ya da referans ile gelen müşterinin poliçesini iptal etmesi halinde ödülün hak edilmeyen kısmı da iptal olur.

17-Sigortam.net gerekli gördüğü takdirde referans ödül programı koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Benzer İçerikler

Hemen Sigortam.net’ten Araba Sigortası Teklifi Alın

Yeni bir araba aldığınızda veya arabanızı değiştirdinizde, yapılacak ilk iş aracınızı...sigortalatmaktır. Sigorta, hem arabanızın trafikte güvende olmasını...sağlayacak hem de diğer araçların risklerini kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Araba...sigortası konusunda karşınıza iki farklı sigorta türü çıkmaktadır.

Araba Sigortası Türleri Nelerdir?

Araba...sigortası türlerinden ilki tüm araçların yaptırması gereken zorunlu trafik sigortasıdır. Zorunlu trafik sigortası yaptırmayan araçların trafiğe çıkması yasaktır. Kapsam...olarak bu sigorta herhangi bir kaza ve hasar oluştuğunda ve hatalı taraf araç sahibi ise, karşı tarafın hasarını karşılamaya...yöneliktir. Böylece hatalı olmayan tarafın hasar ödemesi garantilenmektedir.

Aracınız için...yaptırmanız gereken ikinci sigorta ise kasko sigortasıdır. Kasko...sigortası aracınızı yanma, çalınma, çarpma ve çarpılma gibi olaylardan dolayı meydana gelen hasarlara karşı koruma...altına alır. İsteğiniz ve iradeniz dışında olan doğal afetler, araç anahtarının çalınması, sel ve su baskınları gibi...durumlarda kasko sigortanız maddi olarak size güvence sağlamaktadır. Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortasından farklı olarak...kaza sırasında sadece sigortalı olan araçtaki hasarı karşılamaktadır.

Araba...sigorta ettirirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ihtiyaçları doğru belirlemek ve değişik seçenekleri...incelemektir. Araba sahipleri standart kapsamlı veya en ucuz sigortayı almakla her zaman karlı bir seçim yapmış olmazlar.

Araba sigortası konusunda ihtiyacınız olan sigortayı bulmak ve bu konuda uzman müşteri...temsilcilerimize danışmak için Sigortam.net ile iletişime geçin.

Araba Sigortası ile...İlgili Merak Edilen Sorular

 
 • Arabanın yanması halinde araç kasko sigortası...zararı karşılar mı?

Çarpma, çarpılma ve çalınma ile beraber aracın yanması da kasko...sigortasının ana teminatlarından biridir. Sigortalının ihmalinden ve aracın bakım eksikliğinden doğan durumlar harcindeki yanma...olaylarında meydana gelen zarar, kasko sigortası tarafından karşılanmaktadır.

 • Arabanın suda kalması durumunda araç kasko sigortası zararı karşılar mı?
 • Aracın suda kalması halinde, bu durumu meydana getiren olay, poliçe kapsamında belirtilen durumlardan...birisi sonucunda meydana gelmiş ise araçta oluşan zarar kasko sigortası tarafından karşılanacaktır.

  • Arabanın motorunun yanması halinde araç kasko sigortası zararı karşılar...mı?

  Motor yanması, sigorta kapsamına girmeyen ve ek...teminatlar arasına alınamayan yağsızlık, susuzluk, donma, bozukluk, eskime, çürüme, paslanma ve bakımsızlık nedeniyle meydana...gelmiş ise kasko sigortası bu zararı karşılamayacaktır.

  Sigortam.net araba sigortası hesaplama ile siz de aracınızın sigortasına en uygun fiyatla sahip...olabilirsiniz. Hemen trafik sigortası hesaplama ya da kasko hesaplama ile veya 444 24 00 numaralı 7/24 kesintisiz Sigorta Destek Hattı'nı arayarak...teklif alın, ihtiyacınız olan poliçeye en iyi fiyat garantisi ile kolayca sahip olun. 

  Tebrikler!

  Sigortam.net’ten
  125 TL İNDİRİM
  Çeki Kazandınız.
  Kasko ve trafik sigortası satın alırken kullanabileceğiniz indirim çekinizi ister poliçenizi yenilerken, ister hemen kullanın! İNDİRİM ÇEKİ AL
  İNDİRİM ÇEKİ AL